Така зустріч вже відбулася: У Гройсмана розповіли, про що говорили з учасниками блокади

Прем'єр-міністр під час зустрічі з активістами, які беруть участь в блокаді ОРДЛО, пообіцяв, що уряд готовий посилити контроль за переміщенням товарів на сході країни, а також висловився за посилення боротьби з контрабандою на територіях, прилеглих до АТО

Учасники блокади. Ілюстрація:http://glavcom.ua/Прем'єр-міністр Володимир Гройсман бачився з учасниками "блокади Донбасу" напередодні й заявив їм, що уряд готовий посилювати контроль за переміщенням товарів на сході в межах свої повноважень. Про це написав речник прем’єра Дмитро Столярчук у своємуFacebook, передають Патріоти України.

"Офіційно. Щодо зустрічі прем'єр-міністра з учасниками "вугільної блокади". Після того, як Володимир Гройсман закликав до діалогу всіх зацікавлених у вирішенні ситуації щодо "вугільної блокади", до нього звернулися представники учасників блокади щодо зустрічі і обговорення проблеми", – зазначив Столярчук.

Він підтвердив: "Така зустріч вчора (20 лютого – ред.) відбулася".

"Під час цієї зустрічі голова уряду ще раз наголосив, що від блокади постраждають в першу чергу звичайні українці: є ризики перебоїв з подачею тепла, з забезпеченням електрикою, з можливою втратою робочих місць", – поінформував Столярчук.

"Прем'єр також висловився за посилення боротьби з контрабандою на територіях, прилеглих до АТО, і посилення контролю за товарами, які переміщуються між підконтрольними і непідконтрольними територіями, і зазначив що рішення в цій сфері, що відносяться до повноважень Кабінету міністрів – уряд готовий приймати", – заявив він.

"В той же час він наголосив, що ситуація в енергетиці і стратегія набуття Україною енергонезалежності має бути предметом широкого політичного діалогу, оскільки вони потребують кроків як з боку виконавчої, так і законодавчої гілок влади", – додав речник прем’єра.

Один з тюрми, другий з волі: В Україні затримали шахраїв, які викрали майже 2 млн грн "похоронних"

четвер, 25 червень 2026, 16:46

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...

Нині це може здивувати: Чому в СРСР соромилися джинсів і яскравого одягу

четвер, 25 червень 2026, 16:37

У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...