"Таке можна було почути в середньовіччі": Супрун жорстко розкритикувала намісника Лаври, який обурився можливостями медицини рятувати калік

На думку священнослужителя, медицина не рятує людей, а лише продовжує їх страждання.

Намісник Лаври митрополит Павло. Фото:ivona.bigmir.net

Намісник Києво-Печерської лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло (Лебідь) обурений тим, що сучасна медицина рятує життя людей з інвалідністю. Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Украина.ру", передають Патріоти України.

Священнослужитель впевнений, що медицина не рятує людей, а лише продовжує їх страждання.

"На жаль, люди сьогодні не розуміють того, що вони роблять: вони вбивають таке, що приносить користь, а рятують калік, дають можливість бути такими, знаєте, овочами. Ми бачимо, скільки сьогодні людей хворих, які повинні були, мабуть, давно померти, але Господь за гріхи наші посилає муки, щоб ми в них побачили свої страждання в майбутньому", - сказав він.

На такий вислів відреагувала виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. На своїй сторінці в Facebook вона жорстко розкритикувала митрополита, заявивши, що таку думку можна було б почути в середньовіччі, але ніяк не в 2018 році.

Вона зазначила, що заява настоятеля Лаври нехтує такими поняттями, як гідність кожної людської особистості і цінність кожного людського життя. За її словами, цей вислів суперечить основним цінностям всього цивілізованого світу і християнства зокрема.

Супрун наголосила, що допомогти людині, яка хворіє, є проявом солідарності і милосердя, які є важливими складовими і християнського світогляду в тому числі. І медицина - є одним з найдієвіших способів.

"Доступ до якісної медичної допомоги кожному, незалежно від фінансового чи фізичного стану, є ознакою розвинутого суспільства, яке ми всі намагаємося будувати в Україні. Твердження людей, які закликають до зворотного, кажуть тільки про їх аморальність і є спробою затягнути нас в минуле", - написала вона.

Подорож стала останньою: На курорті в Туреччині жорстоко вбито українця

четвер, 20 червень 2019, 0:00

За версією слідства, українець жорстоко побив батька після словесної перепалки. В Анталії (Туреччина) затримали 23-річного туриста з України, якого підозрюють у вбивстві власного 80-річного батька. Зазначається, що вони разом приїхали на відпочинок, пр...

Хіти тижня. Саме час батьків гнати зі "слуг народу": Поліція встановила "мажорів", котрі на автівці з номерами Верховної Ради заїхали на пішохідний місток у Києві (відео)

середа, 19 червень 2019, 23:55

Патрульні поліцейські встановили особу власника авто, яке заїхало на новий парковий місток до Володимирської Гірки у Києві. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив мер міста Віталій Кличко. "Спасибі всім небайдужим киянам, користувачам мережі, хт...