"Таке можна було почути в середньовіччі": Супрун жорстко розкритикувала намісника Лаври, який обурився можливостями медицини рятувати калік

На думку священнослужителя, медицина не рятує людей, а лише продовжує їх страждання.

Намісник Лаври митрополит Павло. Фото:ivona.bigmir.net

Намісник Києво-Печерської лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло (Лебідь) обурений тим, що сучасна медицина рятує життя людей з інвалідністю. Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Украина.ру", передають Патріоти України.

Священнослужитель впевнений, що медицина не рятує людей, а лише продовжує їх страждання.

"На жаль, люди сьогодні не розуміють того, що вони роблять: вони вбивають таке, що приносить користь, а рятують калік, дають можливість бути такими, знаєте, овочами. Ми бачимо, скільки сьогодні людей хворих, які повинні були, мабуть, давно померти, але Господь за гріхи наші посилає муки, щоб ми в них побачили свої страждання в майбутньому", - сказав він.

На такий вислів відреагувала виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. На своїй сторінці в Facebook вона жорстко розкритикувала митрополита, заявивши, що таку думку можна було б почути в середньовіччі, але ніяк не в 2018 році.

Вона зазначила, що заява настоятеля Лаври нехтує такими поняттями, як гідність кожної людської особистості і цінність кожного людського життя. За її словами, цей вислів суперечить основним цінностям всього цивілізованого світу і християнства зокрема.

Супрун наголосила, що допомогти людині, яка хворіє, є проявом солідарності і милосердя, які є важливими складовими і християнського світогляду в тому числі. І медицина - є одним з найдієвіших способів.

"Доступ до якісної медичної допомоги кожному, незалежно від фінансового чи фізичного стану, є ознакою розвинутого суспільства, яке ми всі намагаємося будувати в Україні. Твердження людей, які закликають до зворотного, кажуть тільки про їх аморальність і є спробою затягнути нас в минуле", - написала вона.

Хіти тижня. "Побійтесь Бога!": Бунтівний Філарет нажаханий фінансовою "ямою", благає Епіфанія іменем Творця

неділя, 25 серпень 2019, 9:00

91 річний владика був впевнений, що тріумфуватиме гординею над уламками єдиної канонічної Церкви України, про котру мріяли сотні роки наших пращурів, і чого весь цей час боялись московські царі, включно з Володимиром Путіним. "Прошу вас відкликати лист...