Таке вигадати могли тільки євреї: У історичному французькому серіалі Париж зніматимуть у Львові

Виконавча компанія з Ізраїлю справедливо розсудила, що так буде дешевше і відрізнити "підміну" досить складно. Так, що кіностежка радянських "Трьох мушкетерів" не заростає. Недарма місто Лева називають "українським Парижем"

У Львові тривають зйомки французького серіалу "Аташе". Стрічку з життя вищого суспільства створюють на замовлення франко-німецького телеканалу Association Relative à la Télévision Européenne (Arte). Цей проект реалізує ізраїльська компанія La comedia, зазначають Патріоти України.

Події відбуваються після паризького теракту в листопаді 2015 року. Зйомки проходять у Львові, Києві, Одесі та завершаться у Парижі наприкінці грудня. Цікаво, що Львів так само виконуватиме у фільмі роль столиці Франції. Зокрема презентуватиме і її шикарну модерну та старовинну архітектуру.

Зніматимуть у славнозвісному Палаці Потоцьких (там, де у фільмі кінорежисера Юнгвальд-Хількевича обіграли резиденцію королівських мушкетерів та королівський палац.-ред.), театрі ім. Марії Занковецької, поблизу Опери, на вулицях Вірменській, Лесі Українки та проспекті Шевченка.

"Ізраїльтянин, відомий музикант, переїжджає до Парижу, де його дружині запропонували посаду у посольстві. У столиці Франції він переживає подружню кризу, а також страждає від відчуття себе емігрантом в розпалі світової міграційної кризи", - йдеться у описі фільму. Над стрічкою працюють двоє ізраїльських режисерів Елі Бен Давида та Леонід Прудковський.

В кожному разі дуже приємно та фінансово вигідно, що Україну все частіше обирають в якості місця зйомки відомі музиканти для своїх кліпів та кіноділки для своїх стрічок. Адже це не лише підтримка вітчизняної кіноіндустрії але сприяє і розвитку туризму, як свого часу таке відбувалося та триває у наших сусідів - Чехії та Угорщині.

Американським науковцям вперше в історії людства вдалося передати енергію із космосу на Землю (відео)

середа, 7 червень 2023, 1:50

Вченим з Сполучених Штатів Америки вдалося здійснити історичний прорив, передавши енергію з космосу на Землю. Цей успіх був досягнутий завдяки використанню невеликого супутника вагою всього 50 кілограмів. . В тай час, коли Японія планує випробувати пе...

"Я лежала на землі й молилася": Злата Огнєвіч пригадала, як просто за її спиною розстріляли російського диверсанта

вівторок, 6 червень 2023, 21:15

Співачка Злата Огнєвіч досі не може стерти з пам'яті деякі моторошні спогади про початок повномасштабної війни в Україні. Так, під час прогулянки Києвом виконавиця показала місце, яке досі змушує її відчувати хвилювання. У сторіз в Instagram зірка приг...