"Там живуть фахівці особливого профілю": На росТБ натякнули на кров у ще одному місті України (відео)

Російський пропагандист також пригрозив українцям "ліквідацією держави" та "зовнішнім урядом".

Сергій Кургінян. Фото: скріншот з відео.

Російський пропагандист, лідер руху "Суть часу" Сергій Кургінян заявив, що в Одесі можуть статися нові криваві зіткнення. Про це він сказав в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим", передають Патріоти України.

Кургінян заявив, що за радянських часів в Одесі знаходилася одна з кращих шкіл "підготовки військових особливого профілю". "І там же дуже багато людей незадоволених, коли стиль прямого насильства і хуліганства стосовно них реалізується. Ці люди будуть довго мовчати. Вони хочуть жити мирним життям більше, ніж інші. Але це ж не безмежно. Тому я б не став скидати з рахунків те, що може дістати ось цей ось стиль ... головним елементом якого є кривавий балаган", - сказав він.

Пізніше Кургінян почав погрожувати Україні крахом. За його словами, якщо Збройні сили України почнуть наступ на Донбасі, їм нібито власними силами зможуть протистояти бойовики "ЛНР" і "ДНР". "Якщо ви сунете туди десятками тисяч людей і тисячею танків, ви повинні попрощатися зі своєю державністю після цього", - додав він.

Хіти тижня. Колаборанти серед нас: Скільки українців готові підтримати окупантів. Соціологи дали свіжі дані

середа, 19 вересень 2018, 9:00

Оприлюднено дуже сумний прогноз на вибори-2019 в Україні. Згідно з даними соцопитувань, в Україні все ще наявні сильні проросійські настрої. Приблизно кожен шостий українець зараз симпатизує Путіну, інформують Патріоти України. Про це в ефірі заявив ке...

Хіти тижня. Вийшла заміж не за того іноземця: Жінка місяць переховується в українському посольстві від свого чоловіка

середа, 19 вересень 2018, 4:00

Українка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, і вже місяць живе у посольстві України в Тегерані. Українка, яка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, місяць живе у посольстві України в Тегерані. Іранська сторона не дає їй дозволу ...