
На заводі "Кримський титан" в окупованому Криму сталася техногенна катастрофа, яка двічі супроводжувалася викидами шкідливих речовин в атмосферу. Про це в ефірі "Прямого" розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука, посилаючись на інформацію від метеорологів і місцевих жителів, передають Патріоти України.
"Ми все ж схиляємося до точки зору, що сталася якась техногенна катастрофа безпосередньо на самому підприємстві. Трапилася вона двічі. Викиди були 24 серпня і 4 вересня", - сказав він. Тука зазначив, що, згідно з попередніми результатами проб, жителям південних областей України нічого не загрожує. Представники уряду мають намір відстежувати ситуацію.
"Ми повинні отримати результати аналізів ґрунту і вод, бо аналізи повітря ми вже маємо і цей моніторинг здійснюється щодня", - додав він. Крім того, заступник міністра зазначив, що підприємство "Кримський титан" здійснює свою господарську діяльність виключно завдяки існуванню закону "Про створення вільної економічної зони "Крим", який дозволяє власникам цього підприємства працювати на зовнішніх ринках під виглядом українського.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...