Теоретична частина вже відпрацьована: Американці приступили до роботи над безсмертям

​Фахівці з Техаського університету вже знають, як в теорії можна це зробити. Потрібно просто перемістити свідомість і всю накопичену протягом життя інформацію з вмираючого тіла в нове, створене спеціально для цього.

В принципі, ідея не нова, зазначають Патріоти України з посиланням на «Нескучные новости».

Письменники-фантасти висловлювали її ще 100 років тому або навіть більше. А ось на практиці її реалізувати буде складно. Поки технології не досягли необхідного рівня. Дослідники планують провести ряд експериментів. На даний момент вони набирають добровольців, готових взяти в них участь.

За словами вчених, вони навіть приблизно не уявляють, що будуть робити. Фахівці вважають: можливість переносити свідомість з'явиться через 29 років. А американський фізик і популяризатор науки Мічіо Каку впевнений, що люди зможуть знайти безсмертя за допомогою інтернету.

За його словами, в кінцевому підсумку інтернет перетвориться в мережу мізків - мозок-мережу. За допомогою неї ми зможемо ділитися в мережі думками і емоціями. В майбутньому у кожної людини буде два "диска" - із записом його генома і з записом "конектома" (карти зв'язків нервової системи зі спогадами, відчуттями і особистістю). Навіть після смерті наш геном і карта нашої свідомості збережуться.

"Намагатимуся домовитись": Український боксер-чемпіон зробив дивну заяву щодо Путіна

вівторок, 16 квітень 2024, 23:53

Тимчасовий чемпіон WBC Сергій Богачук відповів на запитання про те, що зробив би з російським диктатором Володимиром Путіним. Про це повідомляє Sport-express, передають Патріоти України. Сергія Богачука запитали, що б він зробив, якби його зачинили в о...

"Творці зла повністю уподібнюються сатані": У Росії суд оштрафував 86-річного священника з Кубані (фото)

вівторок, 16 квітень 2024, 23:14

На Кубані суд оштрафував 86-річного священника на 150 тис. рублів у кримінальній справі про «дискредитацію» російських військових. Про це повідомляє російське ЗМІ «Медиазона», передають Патріоти України. Зазначається, що справу проти священника Віктора...