Футуролог, винахідник і технічний директор Google Рей Курцвейл пообіцяв, що в цьому столітті медичні технології дозволять перемогти смерть. В інтерв'ю американському журналу Playboy футуролог запевнив, що до цього року штучний розум досягне рівня, що порівнюється з сукупною продуктивністю всього людства. Станеться це в 2020-х роках, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Більш того, технології в 2020-і роки дозволять створювати нанороботів, які візьмуть на себе функції нашої імунної системи.
Мікроскопічні роботи будуть переміщатися в кровотоці людини і зможуть грати роль живих Т-клітин, атакуючи інфекції і ракові пухлини набагато ефективніше. Також таких роботів не зможе атакувати вірус СНІДу, який якраз знищує імунну систему людини.
"Ми могли б запрограмувати ці пристрої для протидії всім можливим патогенам та завантажувати з Інтернету поновлення для боротьби з будь-якими новими небезпеками, такими як нові біологічні віруси", - додає Курцвейл.
Медицина вже зараз підвищує термін очікуваної тривалості життя людини на роки. Проте, за словами Курцвейла, ближче до 2029 року цей процес перейде на якісно інший рівень і буде збільшувати цей термін щорічно. Простіше кажучи, очікувана тривалість життя зростатиме швидше, ніж життя проходить, що можна побічно порівняти з безсмертям.
Рей Курцвейл є випускником Массачусетського технологічного інституту (MIT). Ця людина - визнаний експерт в області машинного навчання і розпізнавання мови.
Всесвітню славу йому принесли роботи в області футурології: Курцвейл активно просуває концепцію неминучої технологічної сингулярності, згідно з якою з якогось моменту прогрес стане настільки швидким і складним, що людина вже виявиться не в силах зрозуміти його.
У той же час, на думку футуролога, штучний інтелект, біотехнології, машини, що самовідтворюються, забезпечать людству матеріальний достаток, а медицина - особисте безсмертя.
Через два роки після поранення, що змінило життя, Андрій Рублюк, 38-річний старший сержант українського розвідувального підрозділу, зно. Український розвідник не знає, як довго тривала його клінічна смерть після розриву вибухового пристрою. Усе, що пам...
В Івано-Франківській області чоловік створив Viber-групу, де повідомлялося про місця вручення повісток працівниками територіальних центрів комплектування. Внаслідок цього відбулося судове засідання, де йому призначили покарання. Про це йдеться у вироку...