Тепер без "Єкатєріни": У Вінниці активісти дерусифікували ресторан зі стравами у стилі Російської імперії (фото, відео)

Власники закладу пообіцяли перекласти меню протягом тижня та вилучити з нього страви з провокаційними назвами.

Фото:Vежа

У Вінниці націоналісти "українізували" ресторан "Камін". Назви страв у меню були подані зі стилістикою Російської імперії: "Завтрак Екатерины ІІ", "Любимое блюдо Екатерины ІІ на обед", "Любимое блюдо Николая ІІ" . Це обурило місцевих мешканців, передають Патріоти України з посиланням на видання Vежа.

Власники закладу дізнались, що представники "Правого сектору" хочуть провести акцію стосовно ресторану. Вони зв'язалися з націоналістами та уклали мирову. Ресторан демонтував частину вивіски з назвою вулиці "Купеческая". Меню пообіцяли перекласти протягом тижня та вилучити з нього страви з провокаційними назвами.

"У мене і думки не було щось пропагувати чи когось провокувати. Метою було відтворити ті старовинні м'ясні страви, яких у Вінниці більше ніде немає. Щодо назв – напевно, це була помилка, ми вирішили її виправити, тож назвемо ці страви якось інакше", - сказала директор ресторану Леся Джига.

Хіти тижня. Евакуювати нікого не збираються: Що відбувається в Северодвінську після вибуху ядерної ракети

середа, 21 серпень 2019, 0:35

​Військову базу під російським Архангельському, де стався потужний вибух, пов'язаний з витоком радіації, в світовій пресі вже назвали «Новим Чорнобилем». Як відомо, вибух на полігоні в 40 кілометрах від міста Северодвінськ прогримів ще 8 серпня. Деякий...

З ким поведешся: У російській Тамані загинули двоє українських моряків

середа, 21 серпень 2019, 0:28

Українці померли від отруєння метиловим спиртом. Сьогодні, 20 серпня, в районі російського порту Тамань через отруєння метиловим спиртом померли двоє громадян України, які працювали моряками на танкері «Магус» під прапором Панами. Про це повідомляє рос...