Тепер без "Єкатєріни": У Вінниці активісти дерусифікували ресторан зі стравами у стилі Російської імперії (фото, відео)

Власники закладу пообіцяли перекласти меню протягом тижня та вилучити з нього страви з провокаційними назвами.

Фото:Vежа

У Вінниці націоналісти "українізували" ресторан "Камін". Назви страв у меню були подані зі стилістикою Російської імперії: "Завтрак Екатерины ІІ", "Любимое блюдо Екатерины ІІ на обед", "Любимое блюдо Николая ІІ" . Це обурило місцевих мешканців, передають Патріоти України з посиланням на видання Vежа.

Власники закладу дізнались, що представники "Правого сектору" хочуть провести акцію стосовно ресторану. Вони зв'язалися з націоналістами та уклали мирову. Ресторан демонтував частину вивіски з назвою вулиці "Купеческая". Меню пообіцяли перекласти протягом тижня та вилучити з нього страви з провокаційними назвами.

"У мене і думки не було щось пропагувати чи когось провокувати. Метою було відтворити ті старовинні м'ясні страви, яких у Вінниці більше ніде немає. Щодо назв – напевно, це була помилка, ми вирішили її виправити, тож назвемо ці страви якось інакше", - сказала директор ресторану Леся Джига.

"Найстрашніше - щоб не постраждали невинні люди": Мати Шеремета висловилася про брифінг МВС

п’ятниця, 13 грудень 2019, 12:30

Людмила Станіславівна розповіла, що не знає, чи причетні затримані до вбивства Павла. Також вона не змогла сказати, що її переконали озвучені факти. Мати вбитого журналіста Павла Шеремета, Людмила Станіславівна, заявила, що замовників вбивства все ж та...

З архіву ПУ. "Замовкни заради Бога!": Журналістка принизила голос ''антимайдану'' на росТБ (відео)

п’ятниця, 13 грудень 2019, 10:30

Суперечка між Яніною Соколовською та Юрієм Котом сталася під час обговорення слів заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгія Туки. Українська журналістка Яніна Соколовська яскраво поставила на місце cкандального ведучого, голос...