Торгівці наркотиками, злодії та гвалтівники: Розкрито цікаві дані про найманців Путіна з ПВК "Вагнера" (фото)

Найманці раніше були кадровими російськими військовослужбовцями, однак були звільнені за різними статтями.

"Вагнерівці" були злочинцями ще до Сирії. Ілюстрація: НВ.

Волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm зібрали відомості про російських найманців приватної військової компанії "Вагнера", які брали участь в окупації Криму, військових діях на Донбасі і в Сирії. Виявилося, що багато хто з них мають кримінальне минуле. Відповідні дані опубліковані на сайті InformNapalm, передають Патріоти України.

Зазначається, що найманці раніше були кадровими російськими військовослужбовцями. Однак були звільнені за різними статтями. "Вагнерівці" відбували терміни за дрібні крадіжки, розбої, побої, розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Однак були і більш серйозні злочини - виготовлення і збут наркотиків, багатомільйонні махінації, зґвалтування, викрадення і вбивства людей. Нижче наведені дані злочинців.

Хіти тижня. Війна скреп: "Этот человек называет меня бл***ю", - на президентських теледебатах Жириновський довів Собчак до сліз (відео)

субота, 24 березень 2018, 16:00

Лідер ЛДПР хамив жінці у "кращих" традиціях "русского мира". Між кандидатами в президенти Росії Ксенією Собчак («Громадянська ініціатива») і Володимиром Жириновським (ЛДПР) стався новий конфлікт: 14 березня, під час дебатів на телеканалі «Росія», Собча...

Почему Россией управлять нетрудно, - Руденко

субота, 24 березень 2018, 15:08

Путин на очередной встрече с детьми на их недетский вопрос – тяжело ли управлять Россией ответил с детской прямотой – такой страной, как наша, ему не тяжело! А и впрямь, если присмотреться, то Путин прав на все сто! Путин на очередной встрече с детьми ...