Трагедія колективу "Дизель шоу": Яна та Єгор у важкому стані (відео 16+)

Єгор Крутоголов змінив своє головне фото в соцмережі на чорний фон. Його дружина Катерина Крутоголова, яка працює фотографом у "Дизель Студіо", також змінила аватарку на чорне фото зі свічкою.

Колеги Марини Поплавської живі, знаходяться в лікарні. Фото: соцмережі.

У моторошній ДТП під Києвом, в якій загинула акторка "Дизель шоу" Марина Поплавська, сильно постраждали двоє її колег – Єгор Крутоголов та Яна Глущенко. Про це повідомляється на сторінці "Дизель Студіо" у Facebook, передають Патріоти України.

Життю Єгора Крутоголова та Яни Глущенко зараз загрози немає. Сам актор у своєму Facebook вперше коротко прокоментував ДТП. "Я живий. Вона ні", – написав Крутоголов.

ЗМІ dtp.kiev.ua виклало у мережу відео із місця трагедії:

Б'є, значить, любить: Російський танцюрист вдарив партнерку кулаком під час змагань

четвер, 22 серпень 2019, 0:00

Партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Організатори помітили це, після чого послідувала дискваліфікація. Повідомляється, що партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Пізніше Паршаков і ...

Хіти тижня. "Отака повага": Стало відомо, скільки виплатять військовим за скасований парад в Києві

середа, 21 серпень 2019, 23:55

Якщо оголошені "300 000 000" поділити на 300 000 бійців скільки виходить? На День Незалежності України військові отримають премію, розмір якої, за деякими даними, для рядових складе від 100 до 300 гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав жу...