"Тримається молодцем, посміхається": Адвокат Полозов розповів про стан полоненого капітана катера "Нікополь"

Богдан Небилиця також заявив, що є військовополоненим.

Богдан Небилиця. Фото: Еспресо ТБ.

Командир українського бронекатера "Нікополь" Богдан Небилиця, затриманий 25 листопада 2018 року прикордонною службою ФСБ в акваторії Чорного моря поблизу Керченської протоки, відмовився визнавати свою провину і назвав себе військовополоненим. Про це повідомив у Facebook адвокат Микола Полозов, який координує захист українських моряків, передають Патріоти України.

"Адвокат команди захисту військовополонених українських моряків Еміль Курбедінов відвідав командира МБАК "Нікополь" Богдана Небилицю. За словами адвоката, Небилиця тримається молодцем. Бадьорий, посміхається. Водночас за час перебування в СІЗО "Лефортово" його чотири рази переводили в різні камери. Зараз сидить із людиною на ім'я Мухамед. Відносини нормальні, але особливо не спілкуються", - написав Полозов.

Як і з іншими моряками, з Небилицею провели слідчі дії, його ознайомили з декількома постановами щодо призначення експертиз. Було проведено його допит, під час якого Богдан Небилиця заявив, що є військовополоненим.

Український призер "Ігор нескорених" із Маріуполя разом із дружиною-слідчою продалися окупантам (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 14:00

Золотий призер всесвітньо відомих змагань "Ігор нескорених" Олександр Бєлобоков під час евакуації з Маріуполя втік до окупантів і вже "гастролює" Росією. Його дружина – слідчий поліції – і зовсім влаштувалася прислужувати в "прокуратуру ДНР". Подружжя,...

"У центрі Києва маму вдарив по голові націоналіст": Гордон показав відео з Лолітою, де вона ображає українців

вівторок, 16 серпень 2022, 12:53

Український журналіст Дмитро Гордон показав відео з російською співачкою родом з Мукачева Лолітою, яка називає українців "бандерівцями". На відео Лоліта розповідає про те, що Росія їй дала те, чого не змогла дати Україна, передають Патріоти України. "С...