Це черговий міф: Житло за несплату комуналки ніхто відбирати не буде - міністр юстиції

Міністр також підкреслив, що завдяки системі субсидій питання про несплату комунальних послуг, а, отже, і вилучення житла, взагалі не буде стояти.

Павло Петренко. Фото:www.adm-pl.gov.ua

Міністр юстиції України Павло Петренко спростував поширені в ЗМІ і соцмережах чутки про те, що нібито за новим законом в українців можуть конфіскувати житло за несплату комунальних послуг. Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту, зазначають Патріоти України.

"Ніхто не буде позбавляти українців власності за несплату комунальних тарифів. Це черговий міф", - заявив Петренко.

Міністр також підкреслив, що завдяки системі субсидій питання про несплату комунальних послуг, а, отже, і вилучення житла, взагалі не буде стояти.

"Без рішення суду в принципі не можна забрати у когось приватну власність. За допомогою системи субсидій і підвищення рівня життя українців ми взагалі знімемо питання несплати по комунальних тарифах", - підсумував міністр.

"Чекаємо інструкцію від Кабміну": Адвокат пояснив, що не так із застосунком "Резерв+"

середа, 29 травень 2024, 8:30

За минулий тиждень понад мільйон українців оновили свої дані через застосунок "Резерв+". Це в десятки разів більше, ніж в ТЦК та ЦНАП, де військовозобов'язані годинами вистоюють у чергах. Однак цей застосунок не працює належним чином і до того ж він не...

Апарати NASA зробили приголомшливе відкриття: Науковий світ схвилювали нові ознаки життя на Марсі

середа, 29 травень 2024, 8:15

Вчені NASA виявили на Марсі газ, що виробляється живими істотами на Землі. Це змусило дослідників знов замислитись, що може ховатися на Червоній планеті. Постійний потік метану з кратера Гейла знайшов марсохід Curiosity. Газ з'являється у різний час до...