
Міністр юстиції України Павло Петренко спростував поширені в ЗМІ і соцмережах чутки про те, що нібито за новим законом в українців можуть конфіскувати житло за несплату комунальних послуг. Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту, зазначають Патріоти України.
"Ніхто не буде позбавляти українців власності за несплату комунальних тарифів. Це черговий міф", - заявив Петренко.
Міністр також підкреслив, що завдяки системі субсидій питання про несплату комунальних послуг, а, отже, і вилучення житла, взагалі не буде стояти.
"Без рішення суду в принципі не можна забрати у когось приватну власність. За допомогою системи субсидій і підвищення рівня життя українців ми взагалі знімемо питання несплати по комунальних тарифах", - підсумував міністр.
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...