Російська пропаганда не шкодує навіть наймеших: за "промивання мізків" школярів беруться вчителі, пише у своєму блозі Костянтин Єремін, передають Патріоти України. Наводимо повний текст посту без змін:
Такого ещё не видели? Вот прислал товарищ из белокаменной, точнее, из ближнего заМКАДья. У его дочки в классе на уроке русского языка детям раздали вот такие открытки и дали задание: написать новогодние поздравления российским солдатам в Сирии.
Это никакая не шутка, не «вас снимают скрытой камерой». Всё на полном серьёзе. А что? Именно таким и должен быть дед М. в стране, которой о мире думать некогда. В общем, «Искандеры» по-прежнему ничего не боятся, и даже школьники далеко не старших классов должны быть в курсе. Прямо как мы в далёком брежневском детстве. А Кукрыниксы живы, сцуко. :)
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...