Уже не жарт: Російським школярам дали завдання написати привітання солдатам в Сирії

Навіть малечу переконують - там, у Сирії, солдати РФ захищають Батьківщину, правда, невідомо чию.

Листівка для солдат РФ у Сирії. Фото: ЖЖРосійська пропаганда не шкодує навіть наймеших: за "промивання мізків" школярів беруться вчителі, пише у своєму блозі Костянтин Єремін, передають Патріоти України. Наводимо повний текст посту без змін:

Такого ещё не видели? Вот прислал товарищ из белокаменной, точнее, из ближнего заМКАДья. У его дочки в классе на уроке русского языка детям раздали вот такие открытки и дали задание: написать новогодние поздравления российским солдатам в Сирии.

Это никакая не шутка, не «вас снимают скрытой камерой». Всё на полном серьёзе. А что? Именно таким и должен быть дед М. в стране, которой о мире думать некогда. В общем, «Искандеры» по-прежнему ничего не боятся, и даже школьники далеко не старших классов должны быть в курсе. Прямо как мы в далёком брежневском детстве. А Кукрыниксы живы, сцуко. :)

Константин ЕРЕМИН

Ігнорувати не можна: У ЗСУ пояснили, чому часто повітряна тривога лунає на всій території України

субота, 2 липень 2022, 6:56

Ворог застосовує свої удари по Україні з певним задумом з різних напрямків. Тому сигнал повітряної тривоги вмикається на ділянці, яка вважається небезпечною і по якій може бути завдано удар. Речник Повітряних сил України Юрій Ігнат пояснює, що також це...

Моторошна трагедія: У Єгипті акула напала на туристку, відкусивши руку та ногу - жінка померла (відео)

субота, 2 липень 2022, 6:20

У Єгипті у курортному місті Хургада на туристку напала акула. Хижак відкусив постраждалій руку та ногу на очах у гостей одного з готелів, які кликали на допомогу рятувальників та зафіксували те, що відбувалося, передають Патріоти України. Жертвою напад...