Уже не жарт: Російським школярам дали завдання написати привітання солдатам в Сирії

Навіть малечу переконують - там, у Сирії, солдати РФ захищають Батьківщину, правда, невідомо чию.

Листівка для солдат РФ у Сирії. Фото: ЖЖРосійська пропаганда не шкодує навіть наймеших: за "промивання мізків" школярів беруться вчителі, пише у своєму блозі Костянтин Єремін, передають Патріоти України. Наводимо повний текст посту без змін:

Такого ещё не видели? Вот прислал товарищ из белокаменной, точнее, из ближнего заМКАДья. У его дочки в классе на уроке русского языка детям раздали вот такие открытки и дали задание: написать новогодние поздравления российским солдатам в Сирии.

Это никакая не шутка, не «вас снимают скрытой камерой». Всё на полном серьёзе. А что? Именно таким и должен быть дед М. в стране, которой о мире думать некогда. В общем, «Искандеры» по-прежнему ничего не боятся, и даже школьники далеко не старших классов должны быть в курсе. Прямо как мы в далёком брежневском детстве. А Кукрыниксы живы, сцуко. :)

Константин ЕРЕМИН

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...