Уже не жарт: Російським школярам дали завдання написати привітання солдатам в Сирії

Навіть малечу переконують - там, у Сирії, солдати РФ захищають Батьківщину, правда, невідомо чию.

Листівка для солдат РФ у Сирії. Фото: ЖЖРосійська пропаганда не шкодує навіть наймеших: за "промивання мізків" школярів беруться вчителі, пише у своєму блозі Костянтин Єремін, передають Патріоти України. Наводимо повний текст посту без змін:

Такого ещё не видели? Вот прислал товарищ из белокаменной, точнее, из ближнего заМКАДья. У его дочки в классе на уроке русского языка детям раздали вот такие открытки и дали задание: написать новогодние поздравления российским солдатам в Сирии.

Это никакая не шутка, не «вас снимают скрытой камерой». Всё на полном серьёзе. А что? Именно таким и должен быть дед М. в стране, которой о мире думать некогда. В общем, «Искандеры» по-прежнему ничего не боятся, и даже школьники далеко не старших классов должны быть в курсе. Прямо как мы в далёком брежневском детстве. А Кукрыниксы живы, сцуко. :)

Константин ЕРЕМИН

Знімав на відео роботу ППО: В Одесі винесли вирок блогеру-китайцю

неділя, 3 грудень 2023, 20:04

Китайський блогер, який знімав роботу ППО в Одесі, отримав 5 років позбавлення волі, але був звільнений від відбуття покарання з іспитовим строком 1 рік. Про це йдеться у вироку Приморського районного суду міста Одеси від 29 листопада, передають Патріо...

"Помстився" за мусульман Палестини: Громадянин Франції з криком "Аллаху Акбар" вчинив різанину у Парижі

неділя, 3 грудень 2023, 17:00

Французькі ЗМІ дізналися деталі про зловмсника, який скоїв терористичний напад з ножем біля Ейфелевої вежі в суботу, 2 грудня. Він убив одну людину і поранив ще двох. Про це повідомляє Le Figaro, передають Патріоти України. Чоловік накинувся з ножем та...