Це вам не "русский мир": Українські військові відновили зруйнований окупантами міст на Донбасі (фото)

На Донбасі зараз відбудовуютьсятакож й інші зруйновані проросійськими бойовиками об'єкти.

Відновлений українськими військовими міст під Попасною. Фото: Фейсбук.

Військовослужбовці Збройних сил України відновили міст під Попасною, Луганської області, який був зруйнований бойовиками ще в 2014 році. Фото відновленого мосту Президент України Петро Порошенко опублікував в Facebook, передають Патріоти України.

Порошенко також зазначив, що тепер міст знову відкритий для військового і цивільного транспорту. За його словами, на Донбасі також відбудовуються інші зруйновані проросійськими бойовиками об'єкти.

Не побачили жодного порушення: Суд виправдав "полковника в Gucci", якого затримували у Чернівцях п'яним за кермом (відео)

субота, 25 червень 2022, 22:27

Суд вирішив закрити справу про керування авто в стані алкогольноого сп'яніння, де обвинуваченим виступав високопоставлений одеський поліцейський, полковник Єфтеній Вячеслав Валерійович. Суддя О. Б. Войтун заявив про відсутність складу адміністративного...

"У чорта слизькі копита": Як українські дотепники відреагували на падіння у церкві глави РПЦ

субота, 25 червень 2022, 21:45

У суботу, 25 червня, у Новоросійську глава РПЦ патріарх Кирило (Гундяєв) підслизнувся у храмі під час богослужіння. Це стало приводом для висміювання його у соцмережах. Патріоти України пропонують вашій увазі коментарі українців у соціальних мережах із...