Це вже не зупинити: Перша парафія Московського патріархату з Львівщини перейшла до ПЦУ

Мало хто сумнівається, що на Львівщині це далеко не остання православна громада, котра розпрощається з РПЦ

Архімандрит Маркіян Каюмов

Парафія святих апостолів Петра і Павла міста Жовкви у Львівській області приєдналася до Православної церкви України. Про це повідомив настоятель храму архімандрит Маркіян Каюмов. Рішення було прийняте на засіданні Парафіяльної ради на чолі з настоятелем храму, зазначають Патріоти України.

«Шанобливо повідомляємо, що сьогодні, 22 грудня парафія святих апостолів Петра і Павла міста Жовкви приєдналася до Помісної Автокефальної Православної Церкви України. Дане рішення було прийняте на засіданні Парафіяльної ради на чолі з настоятелем храму. Напередодні Різдва Христового, нехай дух єдності і любові огорне усіх нас та учинить наші серця смиренними яслами Немовляти Христа!», - зазначив Каюмов.

Також 22 грудня стало відомо, що віряни 20 парафій на Тернопільщині переходять від Московського патріархату до Православної церкви України. Перед тим стало відомо, що й на Закарпатті парафія УПЦ (МП) перейшла до Православної церкви України. Раніше повідомлялося, що у Вінницькій області три парафії вирішили приєднатися до складу ПЦУ.

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...