Це вже не зупинити: Перша парафія Московського патріархату з Львівщини перейшла до ПЦУ

Мало хто сумнівається, що на Львівщині це далеко не остання православна громада, котра розпрощається з РПЦ

Архімандрит Маркіян Каюмов

Парафія святих апостолів Петра і Павла міста Жовкви у Львівській області приєдналася до Православної церкви України. Про це повідомив настоятель храму архімандрит Маркіян Каюмов. Рішення було прийняте на засіданні Парафіяльної ради на чолі з настоятелем храму, зазначають Патріоти України.

«Шанобливо повідомляємо, що сьогодні, 22 грудня парафія святих апостолів Петра і Павла міста Жовкви приєдналася до Помісної Автокефальної Православної Церкви України. Дане рішення було прийняте на засіданні Парафіяльної ради на чолі з настоятелем храму. Напередодні Різдва Христового, нехай дух єдності і любові огорне усіх нас та учинить наші серця смиренними яслами Немовляти Христа!», - зазначив Каюмов.

Також 22 грудня стало відомо, що віряни 20 парафій на Тернопільщині переходять від Московського патріархату до Православної церкви України. Перед тим стало відомо, що й на Закарпатті парафія УПЦ (МП) перейшла до Православної церкви України. Раніше повідомлялося, що у Вінницькій області три парафії вирішили приєднатися до складу ПЦУ.

Деяким українцям можна буде не платити за комуналку: Кого стосується новий закон

п’ятниця, 2 червень 2023, 11:30

В Україні хочуть звільнити від сплати комуналки тих громадян, які не проживають в своїх оселях, і де не встановлені лічильники. Відповідні зміни народні депутати збираються внести до закону №9328 "Про житлово-комунальні послуги", передають Патріоти Укр...

Ситуація складна: Адвокат пояснив, як депутати вирішили мобілізувати більше українців

п’ятниця, 2 червень 2023, 11:28

Адвокат Ростислав Кравець прокоментував рішення Верховної Ради зменшити граничний вік призовників строкової служби з 27 до 25 років. У своєму YouTube-каналі він пояснив, якими будуть наслідки цієї історії, ипередають Патріоти України. Кравець нагадав, ...