
У Хмельницькому поліція затримала жінку при спробі продати своїх дітей: 5-річну дівчинку і 7-річного хлопчика. Про це повідомляє департамент комунікації Національної поліції України, передають Патріоти України.
Зазначається, що мати трьох дітей намагалася продати двох з них за 35 тисяч доларів. Крім того, вона також зізналася, що наймолодшого вона хотіла продати через півроку, коли той підросте.
Злочинниця була затримана під час отримання грошей за власних дітей. Раніше соціальні органи прийняли рішення позбавити її батьківських прав через асоціальний спосіб життя. Щоб випередити органи опіки, жінка вирішила продати дітей.
Як повідомляється, дівчинка і хлопчик передані поліцейськими в підрозділ у справах дітей для подальшого поміщення їх до дитячого притулку.


Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...