Туристів вразило? Над путінським мостом у Крим помітили смерч (відео)

Смерчі над Чорним морем помічають вже не вперше.

Кримський міст. Фото: офіційний сайт мосту.

Над Керченським мостом, який з'єднує окупований Росією Крим з Краснодарським краєм РФ, пронісся смерч. Відповідні відео опубліковані на YouTube, передають Патріоти України.

Зазначимо, що смерч - це атмосферний вихор, що виникає в грозовій хмарі і поширюється вниз, часто до самої поверхні землі, у вигляді хмарного рукава або хобота діаметром в десятки і сотні метрів.

Раніше в мережі з'явилося відео, на якому над Чорним морем зафіксовані відразу два смерчі - білий і чорний. Незвичайне явище можна було спостерігати над водою близько півгодини, а потім обидва смерчі розчинилися у воді, так і не наблизившись до берега.


Сиротами стали 8 дітей: У Житомирській області на міні підірвався автомобіль із подружжям (фото)

четвер, 8 грудень 2022, 13:00

У середу вдень, 7 грудня, в Олевській громаді Житомирської області на дорозі між селами підірвався автомобіль "Форд Транзит", в якому їхали чоловік та жінка, подружжя загинуло, і сиротами стали 8 дітей. Правоохоронці дізналися про вибух в Житомирській ...

Душив, цілував, вигадував покарання-збочення: Підопічні вчителя малювання з Вінниці розповіли, як той розбещував дітей

четвер, 8 грудень 2022, 11:40

Батьки гадали, що з їхніми донечками все гаразд... Нелюд залякував дітей: «Кому повірять, тобі чи мені?». Днями Вінницю сколихнула жахлива історія. 55-річний вчитель малювання під прикриттям художнього гуртка понад 10 років розбещував дітей у себе вдо...