"Тут слишком много хохлов": У Первомайську на Харківщині дівчина поскаржилася, яка проблема в місті турбує її найбільше (відео)

На жаль, невідомо, чи була опитана місцевою мешканкою, чи представницею окупованого Донбасу, яка втекла на мирну територію від "русского мира".

Скрін відео

У мережі з'явився ролик, як у Первомайську, Харківської області, на питання про проблеми міста дівчина відповіла "Тут слишком много хохлов!". Ролик доступний для перегляду на Youtube, зазначають Патріоти України.

Невідомо, чи вона місцева мешканка Первомайська, а можливо, біженка з Донбасу. Риторичним залишається питання: якщо їй так погано від великої кількості "хохлів", чому вона не забереться туди, де їх немає?

Дослідники виявили несподівані зміни в головному мозку полярників

п’ятниця, 6 грудень 2019, 0:18

В середньому площа гіпокампу у мозку екіпажу за час експедиції скоротилася на 7 відсотків у порівнянні зі здоровими людьми, підібраними за віком та статтю. Дев’ять чоловік з німецької станції Neumayer III, які залишилися на зимівлю, втратили деякий обс...

Гривня ослабне: Астролог розповіла, коли почнеться економічна криза

четвер, 5 грудень 2019, 23:14

Нова економічна криза настане в період з 15 травня до 13 вересня. У 2020 році матимемо чергову економічну кризу. Про це розповіла астролог Олена Максимова, передають Патріоти України. "Нова економічна криза настане в період з 15 травня до 13 вересня, -...