
У мережі з'явився ролик, як у Первомайську, Харківської області, на питання про проблеми міста дівчина відповіла "Тут слишком много хохлов!". Ролик доступний для перегляду на Youtube, зазначають Патріоти України.
Невідомо, чи вона місцева мешканка Первомайська, а можливо, біженка з Донбасу. Риторичним залишається питання: якщо їй так погано від великої кількості "хохлів", чому вона не забереться туди, де їх немає?
На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...