
У мережі з'явився ролик, як у Первомайську, Харківської області, на питання про проблеми міста дівчина відповіла "Тут слишком много хохлов!". Ролик доступний для перегляду на Youtube, зазначають Патріоти України.
Невідомо, чи вона місцева мешканка Первомайська, а можливо, біженка з Донбасу. Риторичним залишається питання: якщо їй так погано від великої кількості "хохлів", чому вона не забереться туди, де їх немає?
Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...
У центрі Чумацького Шляху було виявлено три групи дивних зірок, які знаходяться поблизу центральної чорної діри Стрілець A*. Усі ці зірки відрізняються одна від одної, рухаються по-різному, але мають схожий вік. Астрономи дійшли висновку, що поведінку ...