
Лікар-онколог Анна Губарєва, яка відмовила в лікуванні екс-бійцю АТО Віталію Драгану, вибачилася за свою поведінку. Вона раніше дорікнула онкохворому в тому, що "він вбивав братський народ" і відправила його шукати гроші на лікування. Після скандалу медика звільнили з Інституту раку, а військового почали лікувати за кордоном безкоштовно, передають Патріоти України.
"Я в принципі зла не тримаю. Анна вибачилася за сказане. У мене немає жодних претензій", - зазначив Віталій, якого зустріли у приміщенні Інституту раку.
"Я йому побажала, щоб все було добре, щоб він приїхав з ремісією до нас. І приїздив тільки для контролю і побачити його діточок", - зазначила Губарєва. Драган також повідомив, що відлітає у Стамбул на лікування, додому повернеться за чотири місяці.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...