"Тиждень по шматочках виносила на смітник": Жінка зарізала і розчленувала співмешканця

Голову з верхньою частиною тулуба, які однофамілиця російського письменника ще не встигла викинути, знайшли в неї на балконі.

У Спеціалізованому міжрайонному суді в кримінальних справах Північно-Казахстанської області винесли вирок 56-річній жінці за вбивство співмешканця, передають Патріоти України.

10 лютого цього року підсудна посварилася зі своїм чоловіком через те, що їй необхідно було вийти з дому у справах. Нещасний висловився проти намірів підсудної, тому що після перенесених операцій він був слабкий і насилу пересувався.

В результаті сварки у Буніної виник злочинний умисел. Вона відштовхнула чоловіка, через що він, втративши рівновагу, впав на кухонний диван. Вже лежачому чоловіку вона почала наносити численні удари в область голови та обличчя. Потім взяла в праву руку ніж і завдала ним множинні удари по тілу. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер на місці.

Після цього Буніна винесла труп на балкон своєї квартири і протягом тижня розчленовувала тіло сокирою, частини трупа виносила і викидала в сміттєві контейнери, встановлені у дворі. 18 лютого частини правих верхніх і нижніх кінцівок чоловіка було виявлено у сміттєвих контейнерах. Наступного дня О. Буніну затримали співробітники поліції, а на балконі її квартири вони знайшли голову з верхньою частиною тулуба.

"Вироком Спеціалізованого міжрайонного суду у кримінальних справах Північно-Казахстанської області Олена Буніна визнана винною в скоєнні злочину, передбаченого статтею 99 частиною 1 Кримінального кодексу РК" Вбивство" і їй призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі, з відбуванням покарання в установі кримінально-виконавчої системи середньої безпеки", – зачитав вирок суддя Ісмаїлов. Вирок суду не набрав законної сили.

Хіти тижня. Інакше користі буде мало: Лікар розповів, як правильно користуватись антисептиком для рук

понеділок, 6 квітень 2020, 4:00

Про тривалість дії дезінфекторів не пишуть на упаковках. Як відомо, спирт - це основна речовина, без якої не може обійтися жоден антисептик. Вони бувають у вигляді спрею, гелю, рідини - який саме ви оберете, різниці немає. Та найбільш ефективним буде т...

Хіти тижня. "На карантин мене ніхто не відправляв": Український ведучий по приїзду з Франції відмовився від ізоляції

понеділок, 6 квітень 2020, 3:00

Андрій Джеджула запевняє, що почувається добре і ніяких симптомів COVID-19 у нього немає. Український ведучий і шоумен Андрій Джеджула після повернення з Франції відмовився від самоізоляції, а замість цього вже наступного дня вийшов на роботу. Колеги т...