"Тиждень по шматочках виносила на смітник": Жінка зарізала і розчленувала співмешканця

Голову з верхньою частиною тулуба, які однофамілиця російського письменника ще не встигла викинути, знайшли в неї на балконі.

У Спеціалізованому міжрайонному суді в кримінальних справах Північно-Казахстанської області винесли вирок 56-річній жінці за вбивство співмешканця, передають Патріоти України.

10 лютого цього року підсудна посварилася зі своїм чоловіком через те, що їй необхідно було вийти з дому у справах. Нещасний висловився проти намірів підсудної, тому що після перенесених операцій він був слабкий і насилу пересувався.

В результаті сварки у Буніної виник злочинний умисел. Вона відштовхнула чоловіка, через що він, втративши рівновагу, впав на кухонний диван. Вже лежачому чоловіку вона почала наносити численні удари в область голови та обличчя. Потім взяла в праву руку ніж і завдала ним множинні удари по тілу. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер на місці.

Після цього Буніна винесла труп на балкон своєї квартири і протягом тижня розчленовувала тіло сокирою, частини трупа виносила і викидала в сміттєві контейнери, встановлені у дворі. 18 лютого частини правих верхніх і нижніх кінцівок чоловіка було виявлено у сміттєвих контейнерах. Наступного дня О. Буніну затримали співробітники поліції, а на балконі її квартири вони знайшли голову з верхньою частиною тулуба.

"Вироком Спеціалізованого міжрайонного суду у кримінальних справах Північно-Казахстанської області Олена Буніна визнана винною в скоєнні злочину, передбаченого статтею 99 частиною 1 Кримінального кодексу РК" Вбивство" і їй призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі, з відбуванням покарання в установі кримінально-виконавчої системи середньої безпеки", – зачитав вирок суддя Ісмаїлов. Вирок суду не набрав законної сили.

Російська влада запевняє, що "все хорошо": У державному центрі РФ, де зберігається вірус Еболи, стався вибух

понеділок, 16 вересень 2019, 19:41

У російському державному науковому центрі «Вектор» зберігається одна з найповніших в світі колекцій вірусів, в тому числі лихоманки Ебола, лихоманки Марбурга, SARS, натуральної віспи та інших.​. У Росії в одному з корпусів новосибірського наукового цен...

Епоха бідності позаду: Гончарук розповів, на скільки збільшить прожитковий мінімум українців 2020 року

понеділок, 16 вересень 2019, 19:29

А зовсім гарно, обіцяє, буде через рік. Правда навесні і не таке обіцяли. Але реальна політика, то не передвиборчі балачки. Прожитковий мінімум з 1 січня 2020 року збільшиться на 162 гривні і становитиме 2027 гривень. В той же час Кабінет міністрів "ма...