У "чистилищі" нові "гості": Популярна російська рок-група потрапила в базу сайту "Миротворець"

Музиканти гурту "Крематорій" незаконно перетнули державний кордон України при в'їзді на територію анексованого РФ Криму.

Рок-група "Крематорій" потрапила в "чистилище". Фото:https://nash-rock.ru

Радянський і російський рок-музикант, засновник, лідер і вокаліст, а також автор майже всіх пісень московської рок-групи "Крематорій" Армен Григорян потрапив в базу злочинців українського центру "Миротворець". Про це свідчить запис у розділі "чистилище" сайту, передають Патріоти України.

Крім того, в списки "Миротворця" пізніше потрапили й інші члени рок-групи. Зокрема, музичний виконавець "Крематорія" Максим Гусельщиков, бас-гітарист Микола Коршунов, барабанщик Андрій Єрмола і гітарист Володимир Куліков.

Музиканти незаконно перетнули державний кордон України при в'їзді на територію анексованого Росією Криму.

Зокрема, в 2015 році Григорян, Гусельщиков, Коршунов, Куліков і Єрмола займалися незаконною концертною діяльністю на окупованому півострові.

Доводиться брати кредити на комуналку: Киянам нарахували по 15-40 тис. грн за опалення

вівторок, 21 вересень 2021, 11:59

Незаплановані витрати. Киянам у платіжках уже поприходили чималі рахунки за опалення. Суми - від кількох тисяч гривень до кількох десятків тисяч. Мешканка столиці, якій у платіжці за серпень зненацька нарахували за опалення майже 40 тисяч, навіть взяла...

COVID-штам "Дельта" атакує Україну: Інфекціоніст назвав перші симптоми та алгоритм дій при лікуванні

вівторок, 21 вересень 2021, 11:33

Коронавірус продовжує мутувати, а штам "Дельта" дійсно агресивніший у порівнянні з тим перебігом хвороби, який був у хворих у 2020 році, каже головний інфекціоніст Львівської області, головний лікар Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоре...