У Дніпрі на очах у власних дітей побили багатодітну матір - удову відомого добровольця

Власниця магазину "Фурнітура", що розташований за адресою: торгівельно-ринковий комплекс "Славянський", місто Дніпро, масив Парус-2, провулок Парусний, 7 , знала, хто така Ганна, але продовжувала обзивати її і всіх добровольців.

Андрій Широков загинув на Світлодарській дузі. Фото: mv.org.ua.

В одному з дніпровських магазинів стався інцидент: була побита і ображена багатодітна мати, вдова Андрія Широкова («Сім'янина»), який загинув в кінці 2016 року на Світлодарській дузі. Про це повідомила на своїй сторінці в соцмережі Krystyna Golovachova, передають Патріоти України.

«Увага! Звертаюсь до патріотів!

Тільки що в м. Дніпро напали на родину бійця-добровольця. Матір били на очах у дітей.

Потрібна допомога!

Екіпаж поліції приїхав і поїхав, не склавши а ні протокола, а ні... нічого.

Увага всім! Господарка крамниці ЗНАЛА, хто така Ганна! Поки приїхала поліція, вона її поносила і добровольців! Обзивала її та знущалась!».

Рахунок йшов на секунди: У лікарні Дніпра врятували бійця із частково зруйнованим мозком

п’ятниця, 22 листопад 2019, 11:27

Військовослужбовець отримав важке поранення голови в районі проведення операції об'єднаних сил. Про це у Facebook пише головний лікар обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко, . У Дніпрі лікарі врятували життя 22-річного військовослужб...

"Война на Донбассе превращена в ад, территория передана под власть криминала", - Гозман

п’ятниця, 22 листопад 2019, 10:29

"СИНДРОМ СКРЕП - УБИЙСТВО В ПЕТЕРБУРГЕ КАК ЭМАНАЦИЯ ТРАДИЦИОННЫХ ЦЕННОСТЕЙ. Это про скрепы и прочее, про то, что членство этого идиота в костюме Наполеона, убившего девочку, в Российском Военно-историческом обществе отнюдь не случайно. Про то, что един...