У "ДНР" черговий переполох: російські найманці побоюються українських "диверсантів-даішників"

Українські диверсанти, переодягнені у форму співробітників ДАІ, нібито зупиняють власників транспорту і штрафують їх, тим самим нелегально збираючи кошти на свою диверсійну діяльність, запевняють терористи.

Ілюстрація:antikor.com.ua

У терористичних "республіках" черговий переполох: на дорогах наче б то стали з'являтися "українські диверсанти", у формі співробітників ДАІ", які нібито заробляють на свою диверсійну діяльність, просто штрафуючи всіх водіїв на дорогах. Про це йдеться в листівках, які поширюють на окупованому Донбасі так звані "ДАІ МВС ДНР", передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

«ДАІ МВС Донецької Народної Республіки попереджає водіїв про випадки шахрайства на дорогах. Українські диверсанти, переодягнені у форму співробітників ДАІ, зупиняють власників транспорту і штрафують їх, тим самим нелегально збираючи кошти на свою диверсійну діяльність. Закликаємо водіїв бути пильними», - йдеться в агітках сепаратистів.

Також вони повідомляють жителям «республіки», як впізнати «диверсантів». За їх словами, це можна зробити, зокрема, по формі жезла: він буде «старого зразка».

«Як розпізнати «липового» співробітника ДАІ:

- Автомобіль без розпізнавальних знаків

- Посвідчення з печаткою розмитою

- Форма жезла старого зразка», - наголошується в листівці.

Бойовики закликають автолюбителів «ігнорувати сигнали від таких шахраїв». Вони пропонують їм «не зупинятися і НЕ ПЛАТИТИ їм гроші».


Поки що невідомо, як відреагують на цей заклик місцеві водії, адже за останні два роки війни вони вже добре знайомі з методами бойовиків, які просто розстрілюють машини, які рухаються трасами.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...