У "ДНР" зважилися перейти на нову залежність від Росії

Певний час в ОРДЛО споживали інтернет-трафік одночасно і з Росії, і з України.
Віктор Яценко. Фото: соцмережі.

Терористична "ДНР" повністю й остаточно перевела свої інтернет-мережі на роботу з російськими магістральними каналами. Схожа ситуація і в "ЛНР". Про це розповів так званий міністр зв'язку "ДНР" Віктор Яценко, передають Патріоти України.

"У "ДНР" обзавелися власним магістральним оператором і оператором центрів обробки даних. Ним стала компанія "Углетелеком", яка раніше обслуговувала шахти. "Углетеком" проклав магістральні канали до Росії", — повідомляє видання.

Певний час в ОРДЛО споживали трафік одночасно і з Росії, і з України. "Але восени 2017 року Україна влаштувала блекаут і вимкнула магістральні канали до "ДНР" і "ЛНР", — пише видання терористів CNews.

У роботі інтернету в ОРДЛО після цього нібито почалися перебої. Місцеві провайдери почали перебудовуватися на роботу з магістральними каналами, прокладеними до Росії. За словами Яценка, сумарна пропускна здатність магістральних каналів, прокладених від терористів "ДНР" до Ростовської області, становить 230 Гбіт/с. Пропускна здатність каналів між терористами "ЛНР" і Ростовською областю становить 200 Гбіт/с. З ким із російських операторів встановлені стики, терорист не уточнив.

Негода призвела до жертв: Під Києвом удар блискавки зруйнував міст

середа, 29 червень 2022, 21:12

Потерпілим надають медичну допомогу. Тривають слідчі дії задля з'ясування причин інциденту.

"Його не можна грати": Українська модель змусила діджея в США вимкнути Тіматі (відео)

середа, 29 червень 2022, 19:59

Українська модель Аліна Байкова, яка живе у США, змусила місцевого діджея вимкнути музику російського співака Тіматі. Більше того, зірка подіуму поставила на місце жінку, яка назвала її росіянкою. Модель носить українську символіку і всіляко припиняє с...