У Дубаї продали найдорожчий в світі чізбургер (фото)

Зроблений королівськими руками сендвіч продали за 10 тисяч доларів.

Королівський чізбургер. Фото: Daily Mail.

Семишаровий бекон-чізбургер, приготований членом катарської королівської сім'ї, продали за $10 тис в Дубаї. Шейх Мохаммед бін Абдулла аль-Тані власноруч допомагав кращим шеф-кухарям його готувати, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За таку ціну покупець отримав бургер з сімома шматками яловичини, які символізували сім еміратів країни, сиром чеддер і булочкою з шафраном.

Всі зароблені кошти направили фонду, який займається інформуванням про рак грудей.

"Два роки тому ми побили світовий рекорд, продавши один гамбургер за $7 тисяч. Цього року ми хотіли перевершити його", - розповідає шейх аль-Тані. - Всі виручені кошти підуть на інформування про рак грудей і його виявлення на ранній стадії".

Покупцем королівського бургера виявилась Аль Фахім. Вона повідомила, що запропонувала вищу ціну, тому що хотіла зробити внесок у добру справу і вшанувати честь колишнього директора фонду, який помер торік.

Окрім бургера, в Дубаї продали ще кілька благодійних страв. Їхня загальна вартість склала $30 тис.

У Чехії зміниться порядок та обсяг допомоги українським біженцям. Всі подробиці

субота, 1 квітень 2023, 7:29

В Чехії з 1 квітня набирають чинності нові положення закону Lex Ukrajina V, які стосуються українських біженців. Йдеться про зміни виплат, медичного страхування та соціального житла, повідомляє proukrainu.blesk.cz. Затверджені зміни впроваджуються у дв...

"Кулі будуть не страшні": Російським "мобікам" видали "свічки для захисту" і порадили запалювати їх просто в бою (фото)

субота, 1 квітень 2023, 7:20

У Пермському краї (РФ) мобілізованим на злочинну війну проти України видають свічки, які нібито мають захистити солдатів. Мовляв, вони допоможуть "вигнати злих духів" і відвернути кулі, передають Патріоти України. Скільки саме таких "свічок для захисту...