У Гройсмана запланували запровадити загальне декларування доходів громадян та контроль витрат

​Законопроект передбачатиме введення системи моніторингу відповідності витрат фізичних осіб отриманим доходам.

Ілюстрація:http://real-economy.com.ua/

Кабінет міністрів України планує до кінця 2017 розробити законопроект про введення загального декларування доходів громадян і податковий контроль витрат фізичних осіб непрямими методами. Про це йдеться в пріоритетному плані дій уряду на 2017 рік, затвердженому постановою Кабміну, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

Зокрема, законопроект буде передбачати введення автоматизованої системи моніторингу відповідності витрат фізичних осіб отриманих доходів.

Як відомо, 1 квітня завершилася друга хвиля електронного декларування доходів державних чиновників за 2017 рік. 31 жовтня минулого року завершився перший етап подачі електронних декларацій за 2015 рік для суб'єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

Українські чиновники задекларували 30 мільярдів гривень коштів, майже половина з яких - готівкові. Також чиновники задекларували велику кількість рухомого і нерухомого майна, оцінкова вартість якого явно перевищує офіційні доходи, отримані на державній службі.

У Національному агентстві по запобіганню корупції заявили, що походження активів, утримуваних в електронних деклараціях, буде досліджено, а в разі виявлення їх корупційного походження високопосадовці будуть притягнуті до відповідальності.

Введення системи електронного декларування активів чиновників було вимогою всіх основних міжнародних партнерів України, серед яких МВФ, Світовий банк, ЄБРР, ЄС і США.

Хіти тижня. Що природно, то не потворно: Відпочивальниця засмагала топлес на громадському пляжі (відео)

четвер, 9 липень 2020, 10:00

У гонитві за ідеально рівною засмагою відпочивальниця оголила груди на громадському пляжі на березі Азовського моря.

Скоро переплюнуть служників Х**ла? У Луцьку військові вичерпували калюжі перед приїздом Зеленського (фото, відео)

четвер, 9 липень 2020, 9:57

Воїнів ЗСУ змусили вичерпувати воду з калюж саморобними віниками напередодні візиту президента України Володимира Зеленського на Волинь. Про це "24 каналу" розповіли джерела 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації, яка зараз дислокується у Луц...