У Мексиці виявлено статую інопланетянина часів майя (фотофакт)

Дослідники вважають, що знайдена півтораметрова скульптура має неземне походження.

Загадкова знахідка. Фото: Twitter Mysterious Universe.

У Мексиці вчені виявили статую часів майя, яка може мати інопланетне походження. Древній артефакт був виявлений у громаді Максталоян під час виконання будівельних робіт, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами фахівців, на даній території у стародавні часи жило одне з племен майя. Вчені назвали постамент "статуєю часів". За словами дослідників, він має вік більше, ніж чотири тисячі років.

Зовні знахідка нагадує статую інопланетянина, який тримає в одній руці голову людини, а його тулуб обвиває величезний змій.

Дослідники вважають, що знайдена півтораметрова скульптура має інопланетне походження.

Крім того, індіанці майя могли входити в контакт із гуманоїдами, яких вони вважали богами, які створили нашу планету.

Зараз артефакт знаходиться у стінах науково-дослідної лабораторії. У найближчі дні його піддано деталізованій обробці з метою отримання вичерпних відповідей на питання щодо формування його особливостей і зовнішніх характеристик.

Чи заборонять виїзд з України військовозобов’язаним жінкам від 1 жовтня 2023 року - пояснення адвоката

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:59

Від 1 жовтня всі жінки-медикині й фармацевтки мають стати на військовий облік у Територіальних центрах комплектування й соціальної підтримки (ТЦК і СП). Чи означає це, що жінкам заборонять виїзд за кордон, - питання, яке хвилює багатьох українок, перед...

Вчені розповіли, в який місяць найчастіше народжуються довгожителі

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:57

Експерти із проблем старіння, смертності та довголіття університету Чикаго (University of Chicago), США, провели дослідження, яке показало взаємозв'язок між місяцем народження та тривалістю життя, передають Патріоти України. Згідно з результатами досл...