У Мексиці виявлено статую інопланетянина часів майя (фотофакт)

Дослідники вважають, що знайдена півтораметрова скульптура має неземне походження.

Загадкова знахідка. Фото: Twitter Mysterious Universe.

У Мексиці вчені виявили статую часів майя, яка може мати інопланетне походження. Древній артефакт був виявлений у громаді Максталоян під час виконання будівельних робіт, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами фахівців, на даній території у стародавні часи жило одне з племен майя. Вчені назвали постамент "статуєю часів". За словами дослідників, він має вік більше, ніж чотири тисячі років.

Зовні знахідка нагадує статую інопланетянина, який тримає в одній руці голову людини, а його тулуб обвиває величезний змій.

Дослідники вважають, що знайдена півтораметрова скульптура має інопланетне походження.

Крім того, індіанці майя могли входити в контакт із гуманоїдами, яких вони вважали богами, які створили нашу планету.

Зараз артефакт знаходиться у стінах науково-дослідної лабораторії. У найближчі дні його піддано деталізованій обробці з метою отримання вичерпних відповідей на питання щодо формування його особливостей і зовнішніх характеристик.

В Міноборони Австралії навчились керувати дроном силою думки. Солдатам вживляти чіпи для управління технікою не знадобиться (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 3:00

Австралійські вчені із Технологічного університету Сіднея розробили систему яка дозволить керувати роботизованими системами силою думки. . Про це повідомляє видання Defense One з посиланням на наукову статтю вчених із UTS. . Як повідомляють австралій...

"Ви показали свою силу". Зірка серіалу "Картковий будинок" Робін Райт, що зіграла першу жінку-президента США, записала звернення до українців

вівторок, 28 березень 2023, 2:00

Зірка серіалу "Картковий будинок", американська актриса Робін Райт висловила підтримку українському народу, . "Я хочу висловити свою підтримку українцям. Ви показали так багато сили та стійкості у ці жахливі часи. Я з вами, і сподіваюся, що це закі...