У момент, коли знімали шкіру: До Катерини Гандзюк під час операції силою намагалися потрапити слідчі

Це відбувалося, незважаючи на попередження лікарів, наскільки це небезпечно.

Катерина Гандзюк. Фото:Громадське радіо

Слідчі силою хотіли потрапити до активістки Катерини Гандзюк прямо під час операції. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Василь Арбузов, зазначають Патріоти України.

"Під час чергової операції, в лікарню до Каті Гандзюк намагаються силою увірватися слідчі. Незважаючи на попередження лікарів, що до Каті не можна", - написав він.

Користувачі соцмережі емоційно відреагували на даний пост. "З людини зараз хірурги знімають шкіру, а до неї намагаються зайти слідчі", «Жесть», «Вона не може приймати у себе людей. Це небезпечно", - пишуть люди.

Як повідомлялося раніше, Катерина Гандзюк, яку облили кислотою, не може впізнати у Миколі Новиковому підозрюваного. У той же час, поліція знайшла місце, де підозрювані купили кислоту для нападу.

Місія можлива: У космосі до 2024 року буде збудовано кіностудію та спортивну арену, - Space Entertainment Enterprise

четвер, 27 січень 2022, 7:10

Амбітні плани кінокомпанії Space Entertainment Enterprise. Повноцінний продакшн та спортивна арена в космосі до грудня 2024 року? Такі амбітні плани кінокомпанії Space Entertainment Enterprise (SSE), яка займалася продюсуванням нового фільму Тома Круза...

Мініоборони повідомило, як діяти, аби потрапити в тероборону ЗСУ (інструкція)

четвер, 27 січень 2022, 5:45

Робота над розгортанням територіальної оборони в Україні триває буквально цілодобово, заявив 26 січня міністр оборони Олексій Резніков. До кінця лютого підрозділи ТрО будуть укомплектовані не менш ніж на 70% по всій країні. Паралельно вже розпочалося у...