У небі над Бердянськом помітили військову авіацію

Навчання проводять відразу в декількох областях України: в Миколаївській, Херсонській, Одеській та Запорізькій.

Військова авіація над Бердянськом. Фото: прес-служба міськради Бердянська.

У Бердянську жителі міста помітили військову авіацію. Виявилося, що морська піхота Військово-морських сил ЗСУ почала масштабні навчання. Про це повідомляє прес-служба Бердянської міської ради, передають Патріоти України.

Зазначається, що навчання проводять відразу в декількох областях України: в Миколаївській, Херсонській, Одеській та Запорізькій. "Військові відточують свої навички у протидії висадкам передових загонів морського десанту противника з взяттям під охорону, контроль і утримання важливих об'єктів", - йдеться в повідомленні.

Бережіться! Українці залишаються без квартир: Як працюють нові схеми "чорних" кредиторів

субота, 24 лютий 2024, 10:38

Українці часто залишаються без житла через кредити. Так, низка компаній дають кошти в борг під заставу нерухомості. До прикладу, одна з компаній пропонує кредит під заставу квартири від 18% річних у гривні, однак це мінімальна ставка. За вимогою Нацбан...

Олексій Залевський згадав про секс з представником своєї статі і розповів, чому всі найвідоміші чоловіки його професії - геї (відео)

субота, 24 лютий 2024, 9:14

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті...