Американська компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) уклала першу комерційну угоду. Замовником транспортної системи нового типу виступив уряд Південної Кореї, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Компанія надасть державі ліцензію на технологію швидкісних вакуумних поїздів. Також влада країни отримає в своє розпорядження всі наявні на даний момент науково-дослідні розробки HTT, в тому числі - план створення інфраструктури та системи безпеки, повномасштабний тестовий трек, технології магнітної левітації, накопичення енергії і двигунобудування.
Над остаточним втіленням ідеї в життя будуть працювати вчені Корейського інституту цивільного будівництва і будівельних технологій і Університету Ханьянг. Останній є провідним інженерно-дослідним центром країни. Фінансування проекту візьме на себе корейський урядовий департамент технологічних інновацій та інфраструктури.
Проект отримав назву HyperTube Express. За наявною інформацією, лінія буде прокладена між містами Сеул і Пусан. Таким чином, її протяжність складе приблизно 325 км. Це відстань, як передбачається, швидкісні вакуумні поїзди долатимуть за 20 хвилин. Цікаво, що сьогодні дістатися з одного міста в інший можна за три години поїздом, за чотири години - автомобілем, і за шість годин - автобусом.
Передбачається, що будівництво треку для вакуумних поїздів почнеться вже в 2018 році. Відкрити ж південнокорейську мережу Hyperloop планують до 2021 року.
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...
Народні депутати ухвалили в першому читанні законопроєкт № 9363 "Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації виконавчого провадження". "За" проголосував 271 нардеп. Серед норм документа – можливість автоматичного арешту коштів боржник...