Крім того, агрегатори будуть зобов'язані прибирати недостовірні матеріали на вимогу Роскомнадзора і зберігати інформацію про публікації та їх джерела протягом півроку. За невиконання таких приписів у законі передбачено штраф у розмірі сотень тисяч рублів за першу відмову, в розмірі мільйонів рублів – за повторні відмови.
У зв'язку з цим новинний агрегатор "Яндекса" виключив зі списку новинних джерел всі сайти, не зареєстровані в Росії в якості ЗМІ, включаючи ізраїльські російськомовні сайти. Виключені ізраїльські сайти і з добірки регіональних новин по Ізраїлю на "Яндексі".
Адміністрація сервісу пояснила це тим, що агрегатор підбирає новинні сюжети в автоматичному режимі, і займатися перевіркою тисяч повідомлень з різних сайтів в адміністрації просто немає можливості. Як з'ясувалося в листопаді минулого року з опитування, проведеного "Левада-центром", 66% росіян тією чи іншою мірою підтримують цензуру в Інтернеті.
У Черкасах тренерка дитячого танцювального гуртка, який діяв на базі школи № 20, зібрала кошти на поїздку дітей до Грузії, однак, за словами батьків, програла їх у казино. Про інцидент повідомили батьки вихованців гуртка до місцевого видання 18000. Под...
В водоймах України майже немає гігантських сомів, вага яких перевищувала б 100 кілограмів, бо їх виловлюють у дрібнішій вазі. Про це розповіла іхтіолог Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України Юлія Куцоконь, передають Патріоти України. Вона...