У Росії частково провалився черговий запуск багатостраждальної "Булави" (відео)

Одна з двох ракет не змогла виконати завдання польоту повністю.

Скрін відео

Залповий пуск ракет Р-30 "Булава" з ракетного підводного крейсера стратегічного призначення (РПК СН) ДО-551 "Володимир Мономах", що відбувся 14 листопада 2015 року, завершився черговою невдачею.

Одна з двох запущених ракет Р-30 "Булава" не змогла вразити задані цілі на камчатському полігоні Кура. Про це пише Лента.ру з посиланням на власне джерело, зазначають Патріоти України.

"Сам запуск пройшов штатно, бойові блоки другої ракети успішно вразили цілі, перша ракета не змогла виконати польотне завдання повністю, — сказало джерело. — Вона також прибула в район Камчатки, але промахнулася.

Причини називати не буду, але вони в цілому ясні і переборні. Сам ракетоносець і його стартовий комплекс повністю виконали завдання, підтвердивши боєготовність".

За його словами, "співвідношення вдалих і невдалих запусків "Булави" аж ніяк не найгірше, і надійність буде зростати у міру освоєння ракети у виробництві і експлуатації".

Випробування "Булави" почалися в 2004 році і проходили зі змінним успіхом, у зв'язку з чим, доля цієї ракети стала однією з найбільш обговорюваних тем в російському військово-експертному співтоваристві. До кінця 2011 року було вирішено, що ракета годиться для прийняття на озброєння, тим не менш, заповітної події довелося чекати ще більш як 2 місяці.

Ракети цього типу можуть нести до 10 ядерних блоків індивідуального наведення з поліпшеними характеристиками щодо подолання ПРО. Радіус дії "Булави" - 8 тисяч кілометрів.

Хіти тижня. "Працюють вчотирьох": В мережі показали фото нахабних злодійок в Харкові

вівторок, 19 червень 2018, 4:00

Злодійки "працюють" біля двох популярних великих ТРЦ. У Харкові на вулиці Героїв Праці біля великих торгових центрів орудують нахабні злодійки. Про це повідомляє користувач Twitter Віра Ізмайлова і публікує фото зловмисниць, передають Патріоти України....

Хіти тижня. Скандал у Чернівцях: Пораненого вибухом підлітка побили у поліції (фото)

вівторок, 19 червень 2018, 3:00

У прокуратурі заявили, що вже порушили кримінальну справу за заявою батька потерпілого. У Чернівцях постраждалий внаслідок вибуху 16-річний хлопець поскаржився на те, що його, пораненого, побили в поліції. Про це потерпілий розповів редакції спільноти ...