У Росії частково провалився черговий запуск багатостраждальної "Булави" (відео)

Одна з двох ракет не змогла виконати завдання польоту повністю.

Скрін відео

Залповий пуск ракет Р-30 "Булава" з ракетного підводного крейсера стратегічного призначення (РПК СН) ДО-551 "Володимир Мономах", що відбувся 14 листопада 2015 року, завершився черговою невдачею.

Одна з двох запущених ракет Р-30 "Булава" не змогла вразити задані цілі на камчатському полігоні Кура. Про це пише Лента.ру з посиланням на власне джерело, зазначають Патріоти України.

"Сам запуск пройшов штатно, бойові блоки другої ракети успішно вразили цілі, перша ракета не змогла виконати польотне завдання повністю, — сказало джерело. — Вона також прибула в район Камчатки, але промахнулася.

Причини називати не буду, але вони в цілому ясні і переборні. Сам ракетоносець і його стартовий комплекс повністю виконали завдання, підтвердивши боєготовність".

За його словами, "співвідношення вдалих і невдалих запусків "Булави" аж ніяк не найгірше, і надійність буде зростати у міру освоєння ракети у виробництві і експлуатації".

Випробування "Булави" почалися в 2004 році і проходили зі змінним успіхом, у зв'язку з чим, доля цієї ракети стала однією з найбільш обговорюваних тем в російському військово-експертному співтоваристві. До кінця 2011 року було вирішено, що ракета годиться для прийняття на озброєння, тим не менш, заповітної події довелося чекати ще більш як 2 місяці.

Ракети цього типу можуть нести до 10 ядерних блоків індивідуального наведення з поліпшеними характеристиками щодо подолання ПРО. Радіус дії "Булави" - 8 тисяч кілометрів.

Жахлива ДТП: На Донеччині п'яний водій збив 75-річного чоловіка і врізався в дім

понеділок, 21 серпень 2017, 16:10

Чоловік госпіталізований, дві жінки і двоє дітей дивом не постраждали. У селищі Катерінівка на Донеччині автомобіль збив пішохода та врізався у дім, повідомляють Патріоти України з посиланням на поліцію Донеччини. Так, 34-річний водій автомобіля "ВАЗ-2...

У Тернополі водій таксі нахамив пасажирці, довівши її до сліз

понеділок, 21 серпень 2017, 16:02

На думку постраждалої ніхто не повинен звикати до грубого відношення, особливо коли ми будуємо європейську державу і повинні мати правильну громадянську позицію. Про водія таксі, який нахамив та довів до сліз розповіла мешканка Тернополя Світлана Стойк...