У Росії частково провалився черговий запуск багатостраждальної "Булави" (відео)

Одна з двох ракет не змогла виконати завдання польоту повністю.

Скрін відео

Залповий пуск ракет Р-30 "Булава" з ракетного підводного крейсера стратегічного призначення (РПК СН) ДО-551 "Володимир Мономах", що відбувся 14 листопада 2015 року, завершився черговою невдачею.

Одна з двох запущених ракет Р-30 "Булава" не змогла вразити задані цілі на камчатському полігоні Кура. Про це пише Лента.ру з посиланням на власне джерело, зазначають Патріоти України.

"Сам запуск пройшов штатно, бойові блоки другої ракети успішно вразили цілі, перша ракета не змогла виконати польотне завдання повністю, — сказало джерело. — Вона також прибула в район Камчатки, але промахнулася.

Причини називати не буду, але вони в цілому ясні і переборні. Сам ракетоносець і його стартовий комплекс повністю виконали завдання, підтвердивши боєготовність".

За його словами, "співвідношення вдалих і невдалих запусків "Булави" аж ніяк не найгірше, і надійність буде зростати у міру освоєння ракети у виробництві і експлуатації".

Випробування "Булави" почалися в 2004 році і проходили зі змінним успіхом, у зв'язку з чим, доля цієї ракети стала однією з найбільш обговорюваних тем в російському військово-експертному співтоваристві. До кінця 2011 року було вирішено, що ракета годиться для прийняття на озброєння, тим не менш, заповітної події довелося чекати ще більш як 2 місяці.

Ракети цього типу можуть нести до 10 ядерних блоків індивідуального наведення з поліпшеними характеристиками щодо подолання ПРО. Радіус дії "Булави" - 8 тисяч кілометрів.

Хіти тижня. У мережі показали найстаршого бійця ЗСУ в зоні АТО

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 6:00

Дід Тихон, 74 роки. Служив поблизу ДАПа, Старогнатівки, тепер - в Авдіївці. Фото виклала в спільноті «Країни іншої не треба» Людмила Оса, передають Патріоти України. За інформацією, сини українського військовослужбовця також воювали на Донбасі.

Хіти тижня. Колишніх бойовиків "ДНР", яких суд випустив на свободу, затримали за серію розбійних нападів на Одещині (фото)

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 4:00

Співробітники поліції затримали в Одесі банду колишніх терористів "ДНР", яка промишляла розбоєм, нападаючи на автобуси, які їхали на місцевий речовий ринок. Про це в Facebook розповів глава Нацполіції Сергій Князєв, передають Патріоти України. За його ...