У Росії частково провалився черговий запуск багатостраждальної "Булави" (відео)

Одна з двох ракет не змогла виконати завдання польоту повністю.

Скрін відео

Залповий пуск ракет Р-30 "Булава" з ракетного підводного крейсера стратегічного призначення (РПК СН) ДО-551 "Володимир Мономах", що відбувся 14 листопада 2015 року, завершився черговою невдачею.

Одна з двох запущених ракет Р-30 "Булава" не змогла вразити задані цілі на камчатському полігоні Кура. Про це пише Лента.ру з посиланням на власне джерело, зазначають Патріоти України.

"Сам запуск пройшов штатно, бойові блоки другої ракети успішно вразили цілі, перша ракета не змогла виконати польотне завдання повністю, — сказало джерело. — Вона також прибула в район Камчатки, але промахнулася.

Причини називати не буду, але вони в цілому ясні і переборні. Сам ракетоносець і його стартовий комплекс повністю виконали завдання, підтвердивши боєготовність".

За його словами, "співвідношення вдалих і невдалих запусків "Булави" аж ніяк не найгірше, і надійність буде зростати у міру освоєння ракети у виробництві і експлуатації".

Випробування "Булави" почалися в 2004 році і проходили зі змінним успіхом, у зв'язку з чим, доля цієї ракети стала однією з найбільш обговорюваних тем в російському військово-експертному співтоваристві. До кінця 2011 року було вирішено, що ракета годиться для прийняття на озброєння, тим не менш, заповітної події довелося чекати ще більш як 2 місяці.

Ракети цього типу можуть нести до 10 ядерних блоків індивідуального наведення з поліпшеними характеристиками щодо подолання ПРО. Радіус дії "Булави" - 8 тисяч кілометрів.

Кір атакує: В Україні стрімко зростає кількість хворих, гинуть діти

середа, 13 грудень 2017, 8:46

Станом на 1 листопада в Україні на кір захворіла 2 381 людина, а в Одеській області від ускладнень кору померло 2 дітей. Кількість хворих на кір в Україні все зростає, найвищі показники захворювання зафіксовано в західних регіонах і Одеській області Пр...

13 грудня - свято Андрія: День, коли дівчата ворожать, знахарі проводять магічні ритуали, а вода шепоче

середа, 13 грудень 2017, 8:30

У ніч на Андрія незаміжні дівчата намагаються дізнатися свою долю: чи доведеться ще рік дівувати, чи чекає вдале заміжжя. У церкві 13 грудня вшановується пам'ять Андрія Первозванного, який належить до числа 12 апостолів Ісуса Христа і також відомий як ...