"У росіян повний крах не за горами": Всесвітньо відомий піаніст і диригент відмовився від концертів в Росії

Андрій Гаврилов заявив, що на батьківщині виступати більше не буде, оскільки душевний стан росіян не дозволяє їм сприймати музику як мистецтво.

А.Гаврилов. Фото: Известия.

Всесвітньо відомий російський піаніст і диригент Андрій Гаврилов відмовився виступати з концертами в Російській Федерації, яку очікує близький крах. Відповідаючи на питання: "Коли в Москві, коли в Росії?", він написав на власній сторінці в Facebook: "Боюся, вже ніколи", передають Патріоти України.

"Якщо провести паралель з Німеччиною, то мені там було приємно працювати в 70-х. Німці тоді заспокоїлися і віддалися музиці як релігії. Музика для них стала ліками для душі і тіла. Чим вона і є. Це було через 25 років після їхнього краху. Настав катарсис, і багато в чому, за допомогою музики. Тепер, німці знову все втратили. Їхня душа знову померла. Думаю, їх чекає і новий крах. Але вони сильні, піднімуться", - зазначив Гаврилов.

"У росіян повний крах не за горами. Десятки років, до гіпотетично можливого катарсису, це вже не мій час. У мене його трохи залишилося... Я буду грати тільки там, де жага справжньої музики буде ламати всі перепони заради нашої зустрічі", - додав піаніст.

Для довідки. Андрій Гаврилов - радянський, російський, англійський, німецький і швейцарський піаніст і диригент.

З 1985 року Гаврилов живе за кордоном. Є громадянином чотирьох країн - СРСР (і його правонаступниці - Росії), Великобританії, Німеччини, Швейцарії.

Полює на кенгуру і велику рогату худобу: На півдні Австралії фермер упіймав хижого сумчастого, який вважався вимерлим ще 19 сторіччя (фотофакти)

середа, 4 жовтень 2023, 2:35

"Цей вид вважався вимерлим у Південній Австралії, про них не було офіційних записів протягом більш ніж ста років, — повідомили представники Служби національних парків і дикої природи (NPWS) узбережжя Лаймстоун. . Фермер пояснив, що очікував побачити ...

В Італії автобус з українцями впав з естакади і загорівся, загинули десятки людей (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 23:42

У Венеції автобус впав з естакади і загорівся, на борту перебувала група українців. Повідомляється про 21 загиблого, 15 постраждалих і кількох зниклих безвісти, передають Патріоти України. Як пише Correre della Sera, аварія сталася в районі Местре. Авт...