"У росіян повний крах не за горами": Всесвітньо відомий піаніст і диригент відмовився від концертів в Росії

Андрій Гаврилов заявив, що на батьківщині виступати більше не буде, оскільки душевний стан росіян не дозволяє їм сприймати музику як мистецтво.

А.Гаврилов. Фото: Известия.

Всесвітньо відомий російський піаніст і диригент Андрій Гаврилов відмовився виступати з концертами в Російській Федерації, яку очікує близький крах. Відповідаючи на питання: "Коли в Москві, коли в Росії?", він написав на власній сторінці в Facebook: "Боюся, вже ніколи", передають Патріоти України.

"Якщо провести паралель з Німеччиною, то мені там було приємно працювати в 70-х. Німці тоді заспокоїлися і віддалися музиці як релігії. Музика для них стала ліками для душі і тіла. Чим вона і є. Це було через 25 років після їхнього краху. Настав катарсис, і багато в чому, за допомогою музики. Тепер, німці знову все втратили. Їхня душа знову померла. Думаю, їх чекає і новий крах. Але вони сильні, піднімуться", - зазначив Гаврилов.

"У росіян повний крах не за горами. Десятки років, до гіпотетично можливого катарсису, це вже не мій час. У мене його трохи залишилося... Я буду грати тільки там, де жага справжньої музики буде ламати всі перепони заради нашої зустрічі", - додав піаніст.

Для довідки. Андрій Гаврилов - радянський, російський, англійський, німецький і швейцарський піаніст і диригент.

З 1985 року Гаврилов живе за кордоном. Є громадянином чотирьох країн - СРСР (і його правонаступниці - Росії), Великобританії, Німеччини, Швейцарії.

Командири РФ більше не контролюють ситуацію: У підрозділах окупантів на Запоріжжі фіксують сотні випадків умисних вбивств, крадіжок і втеч

середа, 29 березень 2023, 8:23

"Друга армія світу", якою вважають себе збройні сили РФ, продовжує відчувати великі проблеми з особовим складом, зокрема, з його якістю та вмотивованістю. Наприклад, у 58-й загальновійськовій армії (в/ч 47084, Владикавказ) з початку 2023 року постійно ...

Науковець розгадав секрет скелета "чилійського інопланетянина"

середа, 29 березень 2023, 8:01

У 2003 році в чилійській пустелі Атакама знайшли скелет крихітного створіння, зовні схожого на інопланетянина. Скелет, який мав довжину приблизно 15 сантиметрів, назвали "Ата". . Багато років вчені витратили на розгадку таємниці. І нарешті були опубл...