У шахтах ОРДЛО зупинили водовідлив, 80 джерел питної води вже не придатні до використання, - Гримчак

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Наголосив, що останні дослідження, опубліковані російськими ЗМІ, свідчать про підвищення рівня солі у воді на території ОРДЛО і РФ у 8 разів.

Ілюстрація:Дзеркало тижня

У багатьох шахтах на території окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) зупинено водовідлив, що може призвести до погіршення екологічної ситуації. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак, зазначають Патріоти України.

"Фактично всі підприємства зупинилися. Були заяви, що вони спробують "реанімувати" металургійне виробництво, але підтвердження немає. Єдине, що ми точно маємо, це те що в багатьох шахтах зупинено водовідлив, що може призвести до погіршення екологічної ситуації", - зазначив він.

За словами Гримчака, останні дослідження, опубліковані російськими ЗМІ, свідчать про підвищення рівня солі у воді на території ОРДЛО і Російської Федерації у 8 разів.

"Десь 80 джерел питної води на сьогодні на неконтрольованій території вже не придатні до використання", - сказав він.

Це буде не тільки штраф: В Україні хочуть по-новому карати за порушення ПДР

четвер, 9 липень 2020, 12:30

Аналогічна система успішно функціонує в багатьох країнах Європи. Водіїв авто, які регулярно порушують правила, збираються карати ще жорсткіше. Для цього розробляється система штрафних балів. Найбільш злісних порушників позапланово будуть відправляти на...

Відома по серіалам американська актриса потонула в озері під час відпочинку з сином

четвер, 9 липень 2020, 11:44

33-річна Найя Рівера орендувала човен в середу вдень на озері Піру, на північний захід від Лос-Анджелеса. Американська актриса Найя Рівера пропала, в той час, як її чотирирічного сина знайшли в човні. Жінка зникла на озері поруч з Лос-Анджелесом, повід...