Співробітник посольства Азербайджану потрапив у ДТП в самому центрі Києва. Про це вранці інформує у Facebook Dtp.kiev.ua, передають Патріоти України.
Журналісти пишуть, що аварія сталася на Бессарабській площі. За їх словами, співробітник посольства, можливо, перебував у нетверезому стані за кермом.
Винуватець ДТП намагався на великій швидкості повернути з Хрещатика на бульвар Тараса Шевченка. При цьому машина дипломата виїхала на тротуар, а потім вилетіла на смугу зустрічного руху, зачепивши дві іномарки.
Відзначається, що дипломат на Mitsubishi протаранив на зустрічній смузі автомобілі Renault та Тоyota. Внаслідок ДТП серйозно постраждала одна людина.
Очевидці пишуть, що на місце подій приїхали азербайджанські дипломати, а також співробітники СБУ. Через ДТП поліція перекрила бульвар Шевченка.

Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...