
Сьогодні, 19 вересня, в центрі Києва група невідомих в балаклавах напала на учасників акції протесту, які зібралися під стінами одного з банків і вимагали, щоб фінансова установа припинила співпрацювати з "ДНР" і проводити фінансові операції бойовикам. Про це пише Politeka, передають Патріоти України.
"Спершу керівництво банку просило їх розійтися, потім погрожувало, що вони не доживуть до ранку, якщо будуть піднімати цю тему. У якийсь момент група невідомих, приховуючи обличчя, напала на протестувальників і втекла з місця події.
Двом учасникам акції розбили обличчя. Вдарили дівчину. В одного з учасників акції струс мозку", – пишуть в мережі учасники подій.
За словами активістів "тітушки" також топтали українські національні прапори. Одного з нападників активістам вдалося затримати. Його передали співробітникам поліції.
В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...
Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...