У Житомирі вагітну жінку вбив... холодильник

У Житомирі загинула 24-річна вагітна жінка. Її вдарило струмом від незаземленного холодильника в одній з торгових точок міста, повідомляють Патріоти України.

Жінка була на 8 місяці вагітності, розповіла представник обласної поліції Ольга Номерчук За даними правоохоронців, мешканка Житомирського району прийшла до родичів у кіоск, сіла на холодильник і отримала розряд. Медики її не змогли врятувати. Відкрито кримінальне провадження, проводяться необхідні перевірки.

Хіти тижня. Пес екс-президента США Джорджа Буша-старшого на траурній церемонії зворушливо попрощався зі своїм господарем (фотофакти)

середа, 12 грудень 2018, 4:00

Саллі жив з Бушем-старшим з червня цього року. Разом із екс-президентом США вони ходили, зустрічали гостей, ганяли м'яч. Пес екс-президента США Джорджа Буша-старшого Саллі зворушливо попрощався зі своїм господарем під час церемонії прощання з колишнім ...

Хіти тижня. Як у детективі Агати Крісті: У Києві отруїли талієм цілу родину

середа, 12 грудень 2018, 3:00

Для летального результату достатньо 1 грама талію. У Максима Білоконя в організмі виявили 80 грамів. Київську родину отруїли талієм - високотоксичною речовиною. Першим від неї помер 21-річний киянин Максим Білоконь. Спочатку у нього проявилися симптоми...