Україна – це ультрамодно: У США створили відеогру за мотивами твору Лесі Українки

Як не крути, Революція Гідності і відважна боротьба України з оновленою «Імперією зла» породили багато симпатиків до нашої країни по всьому світу. Слідом за модними дизайнерами одягу, підтягнулися і створювачі інтернет ігор.

У США компанія Colabee Studios створила відеогру за мотивами Лісової пісні Лесі Українки

У США компанія Colabee Studios представила відеогру Forest song, створену за мотивами драми-феєрії видатної української письменниці Лесі Українки "Лісова пісня", повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт компанії.

За словами розробників, гру розробляли за участю експертів з української культури і фольклору.

"Ми зібрали команду розробників світового класу, яка включає в себе розробників ігор, які базуються в Сіетлі і Києві, а також експертів з української культури і фольклору з Київського національного університету імені Тараса Шевченка", - йдеться на сайті Colabee Studios.

Зазначається, що у грі геймери беруть на себе роль селянина, який має надзвичайну зустріч з Лісовим Духом. Це відкриває гравцю зовсім інший світ, де зіткнулися надприродні сили лісу та люди.

"Ми будуємо Forest song для новітніх ігрових консолей зі спеціалізованим змістом VR, де гравці будуть відчувати безпрецедентне почуття занурення і присутності. Гра запропонує гравцям унікальну можливість досліджувати фантастичний новий світ, натхненний древніми традиціями" - наголошують розробники.

Як повідомляє Радіо 24, розробники гри навіть побували на Волині, де народилася та проживала Леся Українка, щоб відтворити культурні особливості Лісової пісні.

"Місією нашого візиту було поглибити розуміння минулого, теперішнього та майбутнього людей, які проживають у цьому регіоні, а також провести зустрічі з експертами культури та пізнати цю традиційну культуру з перших вуст", - зізнаються розробники.

Colabee Studios - творці гри Never Alone, що розкриває культуру однієї з автохтонних груп Аляски - інупіатів. Ця гра отримала премію BAFTA як найкращий дебют 2015 року.

"Насправді справи йшли набагато гірше": заступник директора Чорнобильської АЕС розповів про те, що не потрапило до культового американського серіалу

неділя, 21 липень 2019, 10:05

У Телесеріал Чорнобиль від HBO досить точно зобразили трагічні події 1986 року, проте в серіалі присутня чимала частка художнього вимислу. Про це Business Insider розповів колишній заступник директора Чорнобильської АЕС Олександр Коваленко, який в 1986...

"Від кулі бандерівського снайпера": Після візиту в столицю України на Росії "поховали" відому російську телеведучу

неділя, 21 липень 2019, 9:24

У мережі написали нібито про смерть російської пропагандистки і телеведучої Дани Борисової від кулі військових ЗСУ на Донбасі. Про це повідомляють користувачі інтернету в Twitter, передають Патріоти України. Так, в мережі опублікували фотографію Борисо...