Український історик підняв на сміх ідеологів "Малоросії" за прапор Богдана Хмельницького (відео)

В головного продавця курятини "динири" з прапором явно промахнулися.

Захарченко "затвердив" прапор "Малоросії". Фото: Корреспондент.Ідеологи кремлівського політичного проекту "Малоросія" марно вибрали як атрибут фейкової держави прапор гетьмана Богдана Хмельницького. Це смішно, оскільки неефективно з точки зору пропаганди і піару. Про це в ефірі Обозреватель.LIVE заявив історик, блогер Юрій Гудименко, передають Патріоти України.

Так, коментуючи заяву ватажка "ДНР" Олександра Захарченка про появу неіснуючої країни, він сказав: "Підхід, обраний Захарченко - це потік його свідомості. Я не знаю, що з ним сталося".

"Прапор Богдана Хмельницького з точки зору піару і роботи, пов'язаної з можливим просуванням далі сенсу цього концепту, він неймовірний і нелогічний", - з іронією наголосив історик.

Прапор Богдана Хмельницького. Абревіатура: Богдан Хмельницький, гетьман Війська Запорозького, його королівської милості

Гудименко нагадав, як у 2014 році в його рідному Запоріжжі сепаратисти малювали прапор "ДНР".

"Це просто - береш три балончики (з фарбою) і малюєш три смужки "ДНРівського" прапора.

Експерт наголосив, що непідготовлена людина не зможе намалювати прапор Хмельницького.

"Намалювати багатоскладову неправильної форми хоругву, відому як прапор Богдана Хмельницького, складно...", - сказав історик.

"Це не розраховане на те, що людина виготовить це в домашніх умовах, щоб вийти на мітинг. Це суперечить усім законам пропаганди, піару. Це смішно", - додав він.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...