Український письменник отримав престижну міжнародну премію

Юрій Андрухович став лауреатом міжнародної премії Віленіци, вручення якої пройде у вересні на заході Словенії.

Юрій Андрухович. Фото:http://report.if.ua

Український письменник Юрій Андрухович став лауреатом престижної міжнародної премії Віленіци, яку вручають у Словенії. Про це повідомили організатори на власній сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Нагородження пройде у вересні під час літературного фестивалю в карстовій печері Віленіца на заході Словенії. Організаторами фестивалю є Асоціація словенських письменників та Культурний центр Віленіца. Як інформують організатори, лауреат отримає премію в розмірі 10 тисяч євро.

Юрій Андрухович готується видати свій новий роман. Нова книжка буде присвячена реальним історіям злочинів та судових процесів.

Погребували навіть торкатися: Українські фігуристи відмовилися вітати з перемогою росіян, які виступають за Грузію (відео)

неділя, 24 вересень 2023, 17:00

Українські фігуристи відмовилися вітати росіян, які змагаються під грузинським прапором, на церемонії нагородження, передають Патріоти України. На етапі юніорського Гран-прі у Будапешті грузинська пара Анастасія Метелкіна – Лука Берулава здобула перемо...

Гарненькі гості: До "Академіка Вернадського" прибули пігнвіни для гніздування (фото)

неділя, 24 вересень 2023, 15:52

Українські полярники з арктичної станції "Академік Вернадський" показали новоприбулих пінгвінів, які збираються гніздувати поблизу станції. Про це пише пресслужба Національного антарктичного наукового центру, передають Патріоти України. У першій полови...