Українці відзначають велике Богородичне свято - День Казанської ікони Божої Матері

Казанська ікона є одним з найвідоміших і найславетних у Східній Європі зображень Богородиці. Крім православних її почитають і католики. Заради коштовних прикрас оригінал був вкрадений і знищений російським селянином 1904 року, але вціліли відомі списки

З давніх часів образ Казанської Божої Матері є однією з найбільш улюблених і шанованих ікон. Свято має давню історію і з ним пов'язано безліч традицій і вірувань. День Казанської ікони Божої Матері святкують двічі на рік - 21 липня та 4 листопада, зазначають Патріоти України.

Що вважається важливим зробити в цей день, щоб було щастя і благополуччя.

По-перше, відвідати Храм Божий в цей особливий день. Щоб звернутися до Богородиці зі своїм заповітним проханням. Звичайно, Богородиця чує вас в будь-який день, але в цей день молитви до неї володіють величезною силою. Існує безліч свідоцтв чудес Богородиці в день Казанської ікони Божої Матері.

У багатьох храмах є ікона Казанської Божої Матері. Якщо така можливість є - підійдіть, помоліться, принесіть квіти і попросіть у Богородиці благословення на весь рік. Зробіть це з щирою вірою і Богородиця допоможе вам.

Служба в Храмі Божому в цей день дуже красива. Багато віруючих приходять з квітами. А священнослужителі одягатися в блакитні шати, як і у всі свята, присвячені Богородиці.

По-друге, варто пам'ятати, що цей день не призначений для роботи. Свято ікони Казанської Божої Матері - це день для молитви, для ваших прохань Богородиці.

Особливо не вітається в цей день робота, що здійснюються жінками. Краще запланувати прання, прибирання або шиття на інший день.

Якщо ви з якихось причин не можете відвідати храм в цей день, то зверніться до Богородиці з молитвою вдома або в будь-якому іншому місці. Нехай вона виконає ваше заповітне прохання.

По-третє, в цей день особливо сильними вважаються жіночі молитви. Моліться про щасливу жіночу долю.

Адже недарма в давнину в цей день було прийнято грати весілля, щоб отримати благословення Богородиці на все сімейне життя.

Чи загрожує депортація з ЄС українським чоловікам - відповідь адвоката

п’ятниця, 26 квітень 2024, 16:59

У деяких країнах ЄС заявили, що сприятимуть поверненню чоловіків призовного віку в Україну. Це сталося після того, як Україна призупинила надання консульських послуг чоловікам від 18 до 60 років. В українському МЗС це рішення назвали питанням справедли...

"Обмежено придатних не буде: Українців ділитимуть на чотири категорії за станом здоровʼя

п’ятниця, 26 квітень 2024, 16:47

В Україні більше не буде людей зі статусом "обмежено придатний". Українців за станом здоров'я ділитимуть на чотири категорії, передають Патріоти України з посиланням на директорку департаменту охорони здоров'я Міністерства оборони Оксану Сухорукову в...