"Украина, прости нас! Путин - палач": На окупованій Луганщині з'явилися патріотичні написи (фото)

Їх можна прочитати в захопленому бойовиками Должанську.

У Должанську Луганської області, який розташований поблизу кордону з Російською Федерацією і перебуває під контролем бойовиків незаконних збройних формувань, з'явилися проукраїнські графіті. Відповідні знімки розміщені на сторінці "Луганщина Україна" в Facebook, зазначають Патріоти України.

Так, на паркані військової частини, розташованої за адресою вул. Інтернаціональна, 52, невідомі залишили напис "Путін - палач Донбасу", а біля районного відділу т.зв. "МНС" "ЛНР" - графіті "Україно, пробач нас".

"І знову бідолах з "органів правопорядку" і т.зв. "держбезпеки" чекають безсонні ночі, проведені в пошуках укродрг, а комунальників - роботи з благоустрою (а точніше - по зафарбовуванню написів). І невтямки їм, хворим, що правда - вона завжди зверху, її нічим не зафарбувати", - йдеться в повідомленні.

Маленька радість: Через два дні після пожежі в одеському коледжі знайшли живу кішку Соню (фото)

субота, 7 грудень 2019, 0:20

Інстинкт допоміг пухнастій тваринці знайти найбезпечніше місце в палаючій будівлі. "При пожежі в Одесі, на Пушкінській вижила триколірна кішка Соня, яка була "приписана" до Інституту біології Чорного моря НАНУ: вона сховалася в коридорі Інституту на п'...

Резонанс тижня. Їй було лише 17: З'явилося фото студентки, яка загинула в результаті страшної пожежі в Одесі

субота, 7 грудень 2019, 0:10

В інтернеті оприлюднили фотографію 17-річної студентки Ксенії Бабенко, яка загинула в результаті страшної пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Відповідний знімок в Facebook розмістив Андрій Білий, передають Патр...