"Украина, прости нас! Путин - палач": На окупованій Луганщині з'явилися патріотичні написи (фото)

Їх можна прочитати в захопленому бойовиками Должанську.

У Должанську Луганської області, який розташований поблизу кордону з Російською Федерацією і перебуває під контролем бойовиків незаконних збройних формувань, з'явилися проукраїнські графіті. Відповідні знімки розміщені на сторінці "Луганщина Україна" в Facebook, зазначають Патріоти України.

Так, на паркані військової частини, розташованої за адресою вул. Інтернаціональна, 52, невідомі залишили напис "Путін - палач Донбасу", а біля районного відділу т.зв. "МНС" "ЛНР" - графіті "Україно, пробач нас".

"І знову бідолах з "органів правопорядку" і т.зв. "держбезпеки" чекають безсонні ночі, проведені в пошуках укродрг, а комунальників - роботи з благоустрою (а точніше - по зафарбовуванню написів). І невтямки їм, хворим, що правда - вона завжди зверху, її нічим не зафарбувати", - йдеться в повідомленні.

З архіву ПУ. "Мне стыдно": Популярний журналіст заявив про припинення співпраці з телеканалом Медведчука (відео)

п’ятниця, 3 липень 2020, 13:00

Чоловік тоді заявив, що не може співпрацювати з каналом, який пропагує "русский мир". Дмитро Гордон публічно заявив, що він більше не буде з'являтися в ефірі каналу "112 Україна". Таку заяву він зробив 16 травня 2019 року в одній з програм цього каналу...

"Вас оголошено у федеральний розшук": У Києві серед білого дня викрали чоловіка

п’ятниця, 3 липень 2020, 12:15

Сергій Ткаченко звертався із заявою до Офісу Генерального прокурора про заволодіння його майном в окупованому Криму сторонніми особами, а також про незаконне притягнення його до кримінальної відповідальності в РФ. У Києві сталося викрадення одного з ак...