"Украина, прости нас! Путин - палач": На окупованій Луганщині з'явилися патріотичні написи (фото)

Їх можна прочитати в захопленому бойовиками Должанську.

У Должанську Луганської області, який розташований поблизу кордону з Російською Федерацією і перебуває під контролем бойовиків незаконних збройних формувань, з'явилися проукраїнські графіті. Відповідні знімки розміщені на сторінці "Луганщина Україна" в Facebook, зазначають Патріоти України.

Так, на паркані військової частини, розташованої за адресою вул. Інтернаціональна, 52, невідомі залишили напис "Путін - палач Донбасу", а біля районного відділу т.зв. "МНС" "ЛНР" - графіті "Україно, пробач нас".

"І знову бідолах з "органів правопорядку" і т.зв. "держбезпеки" чекають безсонні ночі, проведені в пошуках укродрг, а комунальників - роботи з благоустрою (а точніше - по зафарбовуванню написів). І невтямки їм, хворим, що правда - вона завжди зверху, її нічим не зафарбувати", - йдеться в повідомленні.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...