"Украина, прости нас! Путин - палач": На окупованій Луганщині з'явилися патріотичні написи (фото)

Їх можна прочитати в захопленому бойовиками Должанську.

У Должанську Луганської області, який розташований поблизу кордону з Російською Федерацією і перебуває під контролем бойовиків незаконних збройних формувань, з'явилися проукраїнські графіті. Відповідні знімки розміщені на сторінці "Луганщина Україна" в Facebook, зазначають Патріоти України.

Так, на паркані військової частини, розташованої за адресою вул. Інтернаціональна, 52, невідомі залишили напис "Путін - палач Донбасу", а біля районного відділу т.зв. "МНС" "ЛНР" - графіті "Україно, пробач нас".

"І знову бідолах з "органів правопорядку" і т.зв. "держбезпеки" чекають безсонні ночі, проведені в пошуках укродрг, а комунальників - роботи з благоустрою (а точніше - по зафарбовуванню написів). І невтямки їм, хворим, що правда - вона завжди зверху, її нічим не зафарбувати", - йдеться в повідомленні.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...