"Усвідомлюю, який буде саботаж": Тука відмовився від високої посади у владі

Чиновник також закликав усіх ветеранів АТО "запастися терпінням", очікуючи допомоги з боку міністерства, яке має подбати про їхні інтереси.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука відмовився очолити ще не створене Міністерство з питань ветеранів. Як розповів чиновник в інтерв'ю, таке відомство необхідне Україні, але він не готовий взяти на себе весь тягар роботи, передають Патріоти України.

"По-перше, на власному досвіді створення міністерства, в якому я зараз працюю, я чудово розумію, який це тягар - з нуля створювати центральний орган виконавчої влади. По-друге, я усвідомлюю, який буде саботаж з боку колег по Кабміну, який ми і зараз відчуваємо, і з боку низових організацій. Ви що думаєте, що ці всі 52 організації під барабанний дріб і з сурмами підуть до лав нового міністерства? Вони будуть дертися і битися насмерть за свої бюджети! Тому очікувати, що там все буде з килимковими доріжками - це повна маячня", - пояснив Тука.

Також він закликав усіх ветеранів "запастися терпінням". "Я можу з легкістю спрогнозувати - я з багатьма з них розмовляв, і вони погоджуються, на жаль, зі мною - що спочатку, хто б не був призначений міністрами і заступниками, ці люди будуть отримувати підтримку знизу, через три місяці буде розчарування, а через півроку: "Гади! Сволота! Злочинці! Нічого для нас так і не зробили!" На жаль, така наша природа", - додав Тука.

Джерело: Апостроф

"Поліція вважає, що будуть "відбивати": Під будинком Антоненка, заарештованого у справі Шеремета, почалися сутички (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 21:28

Через 3 роки після вбивства журналіста Павла Шеремета слідство раптово назвало 5 підозрюваних у скоєнні цього злочину. Арешт Антоненка у резонансній справі Шеремета викликав бурхливу реакцію української громадськості. Кілька десятків людей вирушили до ...

"Я - патріот, били ми його не через мову!": Нападник на Мірошниченка зробив цинічну заяву (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 20:45

Микола Барабаш заявив, нібито напасти на волонтера його змусив приятель і що йому "дуже шкода". Один із нападників на активіста та волонтера Артема Мірошниченка, котрий загинув так і не прийшовши до тями після жорстокого побиття, Микола Барабаш заявив,...