"Усвідомлюю, який буде саботаж": Тука відмовився від високої посади у владі

Чиновник також закликав усіх ветеранів АТО "запастися терпінням", очікуючи допомоги з боку міністерства, яке має подбати про їхні інтереси.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука відмовився очолити ще не створене Міністерство з питань ветеранів. Як розповів чиновник в інтерв'ю, таке відомство необхідне Україні, але він не готовий взяти на себе весь тягар роботи, передають Патріоти України.

"По-перше, на власному досвіді створення міністерства, в якому я зараз працюю, я чудово розумію, який це тягар - з нуля створювати центральний орган виконавчої влади. По-друге, я усвідомлюю, який буде саботаж з боку колег по Кабміну, який ми і зараз відчуваємо, і з боку низових організацій. Ви що думаєте, що ці всі 52 організації під барабанний дріб і з сурмами підуть до лав нового міністерства? Вони будуть дертися і битися насмерть за свої бюджети! Тому очікувати, що там все буде з килимковими доріжками - це повна маячня", - пояснив Тука.

Також він закликав усіх ветеранів "запастися терпінням". "Я можу з легкістю спрогнозувати - я з багатьма з них розмовляв, і вони погоджуються, на жаль, зі мною - що спочатку, хто б не був призначений міністрами і заступниками, ці люди будуть отримувати підтримку знизу, через три місяці буде розчарування, а через півроку: "Гади! Сволота! Злочинці! Нічого для нас так і не зробили!" На жаль, така наша природа", - додав Тука.

Джерело: Апостроф

Роботизація набирає обертів: Експерт пояснив, яким професіям загрожує зникнення

четвер, 27 лютий 2020, 17:42

Все йде до того, що у близькому майбутньому найпростіші професії в Україні будуть автоматизовані. Адже навіщо людина там, де може працювати механізм. Таку думку в ефірі 24 каналу висловив експерт з ринку праці Василь Воскобойник, передають Патріоти Укр...

Хіти тижня. Полетів до пекла: На Донбасі ЗСУ ліквідували найманця з Мінська на прізвисько "Вовк" (фото)

четвер, 27 лютий 2020, 17:30

На сході України ліквідували чергового прихильника незаконних збройних формувань. На цей раз у результаті бойових дій помер Антон Коровін на прізвисько "Вовк", який приїхав на Донбас з Мінська. Як повідомляє Necro Mancer в Twitter, бойовика ліквідували...