"Усвідомлюю, який буде саботаж": Тука відмовився від високої посади у владі

Чиновник також закликав усіх ветеранів АТО "запастися терпінням", очікуючи допомоги з боку міністерства, яке має подбати про їхні інтереси.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука відмовився очолити ще не створене Міністерство з питань ветеранів. Як розповів чиновник в інтерв'ю, таке відомство необхідне Україні, але він не готовий взяти на себе весь тягар роботи, передають Патріоти України.

"По-перше, на власному досвіді створення міністерства, в якому я зараз працюю, я чудово розумію, який це тягар - з нуля створювати центральний орган виконавчої влади. По-друге, я усвідомлюю, який буде саботаж з боку колег по Кабміну, який ми і зараз відчуваємо, і з боку низових організацій. Ви що думаєте, що ці всі 52 організації під барабанний дріб і з сурмами підуть до лав нового міністерства? Вони будуть дертися і битися насмерть за свої бюджети! Тому очікувати, що там все буде з килимковими доріжками - це повна маячня", - пояснив Тука.

Також він закликав усіх ветеранів "запастися терпінням". "Я можу з легкістю спрогнозувати - я з багатьма з них розмовляв, і вони погоджуються, на жаль, зі мною - що спочатку, хто б не був призначений міністрами і заступниками, ці люди будуть отримувати підтримку знизу, через три місяці буде розчарування, а через півроку: "Гади! Сволота! Злочинці! Нічого для нас так і не зробили!" На жаль, така наша природа", - додав Тука.

Джерело: Апостроф

"Захист України" стосується всіх: У Раді ухвалили законопроєкт, за яким хлопців і дівчат не розподілятимуть

четвер, 25 квітень 2024, 8:30

Депутати Верховної Ради більшістю голосів ухвалили в першому читанні законопроєкт №11092, яким пропонують скасувати розподіл у навчанні дисципліни "Захист України" для хлопців і дівчат. "За" проголосували 291 парламентар, передають Патріоти України. Пр...

"Не було практично міста. Його рівняли з землею": Боєць ГУР розповів про прорив до Маріуполя

четвер, 25 квітень 2024, 7:50

Боєць Головного управління розвідки на позивний “Несмачний” був командиром однієї із груп, яка відправилася на гелікоптерах до окупованого Маріуполя. Там він приєднався до українських захисників та разом із ними обороняв місто від російських окупантів....