Увага: Потрібні добровольці для лежання в ліжку за астрономічну плату

За € 16000 протягом двох місяців нічого не потрібно робити - тільки лежати в ліжку.

Ідеальний кандидат. Фото: admin.

Дослідники Французького інституту космічної медицини оголосили про вакансію мрії – вони шукають 24 чоловіків, які погодяться протягом 60 днів робити все лежачи у ліжку. Добровольці отримають за це платню – €16 000, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Науковці хочуть таким чином досліджувати мікрогравітацію – стан віртуальної невагомості, та його наслідки.

24 щасливців – спортивних молодиків віком 20-45 років, які не курять, не є алергіками та мають індекс маси між 22 and 27 – тестуватимуть за 2 тижні до експерименту в ліжку, протягом 60 днів та через 14 днів після нього.

"Ідея дослідження полягає у тому, щоб відтворити стан невагомості, як на Міжнародній космічній станції", – розповів координатор проекту Ернод Бек.

Бек розповів, що протягом перших 2 тижнів науковці проводитимуть серію тестів із добровольцями. Вони також спостерігатимуть протягом 60 днів за чоловіками, які постійно лежатимуть у ліжку, щоб вони тримали голову ледь нахиленою під кутом менше 6 градусів.

"Це все заради науки, тому робота не така легка. як може здатися на перший погляд. Людина повинна бути готова їсти, митися, та виконувати усі свої справи лежачи в ліжку", – наголосив Бек.

Протягом останніх 2 тижнів дослідження добровольцям дозволять "ступити на землю" й перевірятимуть, як вони почуваються та дають собі раду з повсякденними справами.

Як під час поцілунку: Счені пояснили, чому треба їсти із заплющеними очима

середа, 22 березень 2023, 11:30

В інтернеті регулярно з'являються нові дієти та принципи харчування. І кожна з них обіцяє скинути зайву вагу швидше та ефективніше, передають Патріоти України. Однією з нових методик вважається практика харчування із заплющеними очима. Її навіть встигл...

У Києві біля дитячого майданчика вибухнула граната, загинув молодий чоловік (фото)

середа, 22 березень 2023, 11:28

В Києві, де влітку минулого року сталася смертельна надзвичайна подія, передають Патріоти України. У середу, 22 березня, загинув 29-річний чоловік, в руках якого здетонувала граната. Як повідомляють в поліції Києва, це сталося у провулку Квітневому (П...