Увага: Потрібні добровольці для лежання в ліжку за астрономічну плату

За € 16000 протягом двох місяців нічого не потрібно робити - тільки лежати в ліжку.

Ідеальний кандидат. Фото: admin.

Дослідники Французького інституту космічної медицини оголосили про вакансію мрії – вони шукають 24 чоловіків, які погодяться протягом 60 днів робити все лежачи у ліжку. Добровольці отримають за це платню – €16 000, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Науковці хочуть таким чином досліджувати мікрогравітацію – стан віртуальної невагомості, та його наслідки.

24 щасливців – спортивних молодиків віком 20-45 років, які не курять, не є алергіками та мають індекс маси між 22 and 27 – тестуватимуть за 2 тижні до експерименту в ліжку, протягом 60 днів та через 14 днів після нього.

"Ідея дослідження полягає у тому, щоб відтворити стан невагомості, як на Міжнародній космічній станції", – розповів координатор проекту Ернод Бек.

Бек розповів, що протягом перших 2 тижнів науковці проводитимуть серію тестів із добровольцями. Вони також спостерігатимуть протягом 60 днів за чоловіками, які постійно лежатимуть у ліжку, щоб вони тримали голову ледь нахиленою під кутом менше 6 градусів.

"Це все заради науки, тому робота не така легка. як може здатися на перший погляд. Людина повинна бути готова їсти, митися, та виконувати усі свої справи лежачи в ліжку", – наголосив Бек.

Протягом останніх 2 тижнів дослідження добровольцям дозволять "ступити на землю" й перевірятимуть, як вони почуваються та дають собі раду з повсякденними справами.

Поляки почали збирати кошти на зимове спорядження для українських військових

середа, 7 грудень 2022, 8:20

У Польщі у вівторок, 6 грудня, стартувала кампанія зі збирання грошей на закупівлю зимового спорядження для бійців бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, що створюється в Україні. Про це повідомило Польське радіо. Голова аукціону zrzutka...

День української хустки: Як правильно носити прадавній жіночий оберіг

середа, 7 грудень 2022, 8:10

Щороку 7 грудня відзначають День української хустки. Здавна на всій території України вона була окрасою, символом та оберегом жіноцтва. . Свято започачкували в державі у 2019 році. Відтоді у соцмережах проводять флешмоб "Одягни українську хустку", щоб...