Увага, розшук: У мережі повідомили про дивне зникнення десантника ЗСУ у Житомирі (фото)

Військовослужбовець 95 Житомирської аеромобільної штурмової бригади зник ще 27 січня і досі не повернувся.

Михайло Голуб зник 27 січня. Фото:Facebook

У Житомирі кілька днів не можуть знайти військовослужбовця 95 аеромобільної бригади Збройних сил України Михайла Голуба. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє сестра військового Оксана Самсоненко, передають Патріоти України.

"РОЗШУКУЄТЬСЯ Голуб МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ 3.01.1981 р.н. військовослужбовець 95 Житомирської аеромобільної штурмової бригади. ДШБ. Вийшов з частини м. Житомира район Богунія. 27.01.2018 і не повернувся", - написала вона.

У коментарях Самсоненко повідомила, що Голуб нібито виходив на зв'язок з одним із товаришів по службі.

"До нас на зв'язок не виходив. Але до сослуживця подзвонив та сказав що все добре. Скоро буде вдома. Але ж ми не знаєм, чи то його голос, чи взагалі то він говорив. Все чутки", - написала вона.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...