Увага, розшук: У мережі повідомили про дивне зникнення десантника ЗСУ у Житомирі (фото)

Військовослужбовець 95 Житомирської аеромобільної штурмової бригади зник ще 27 січня і досі не повернувся.

Михайло Голуб зник 27 січня. Фото:Facebook

У Житомирі кілька днів не можуть знайти військовослужбовця 95 аеромобільної бригади Збройних сил України Михайла Голуба. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє сестра військового Оксана Самсоненко, передають Патріоти України.

"РОЗШУКУЄТЬСЯ Голуб МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ 3.01.1981 р.н. військовослужбовець 95 Житомирської аеромобільної штурмової бригади. ДШБ. Вийшов з частини м. Житомира район Богунія. 27.01.2018 і не повернувся", - написала вона.

У коментарях Самсоненко повідомила, що Голуб нібито виходив на зв'язок з одним із товаришів по службі.

"До нас на зв'язок не виходив. Але до сослуживця подзвонив та сказав що все добре. Скоро буде вдома. Але ж ми не знаєм, чи то його голос, чи взагалі то він говорив. Все чутки", - написала вона.

Пропагандистка Кремля потрапила у реанімацію

середа, 22 січень 2020, 14:59

Очевидно, що регулярна брехня дуже погано впливає на серце. Симоньян госпіталізували в інститут імені М. В. Скліфосовського через проблеми серцем. Журналістку забрали прямо з Кремля - вона відчула себе погано під час наради.

Віряни наполягають: У Вінниці хочуть скасувати е-квиток через "диявольську мітку"

середа, 22 січень 2020, 14:27

За словами позивачів, всі штрих-коди та картки мають «число Диявола», тобто «666». У коментарі місцевому виданню ВЕЖА представниця комунальної служби, відповідальної за реформу, пояснила, що позивачі є «особами з релігійними переконаннями». За словами ...