Хіти тижня. Цинізм навкарачки? Вчинок підлітків у Житомирі біля пам'ятника Небесній Сотні розлютив українців (фото)

​Група хлопців влаштувала фотосесію, яка викликала хвилю обурення у мережі.

Пам'ятник Небесній сотні у Житомирі. Фото:соцмережі

У Житомирі підлітки влаштували фотосесію біля пам'ятника Небесній Сотні, який розташований на одній з головних площ міста. Про це повідомив журналіст Назарій Томчук на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.

"Вітайте. Деякі представники молодого покоління Житомира. Автор - Влад Демчук. Зверніть увагу, хто не помітив, на хлопчину, який рачкує позаду на пам'ятнику", - написав він.

Журналіст опублікував скріншот поста, який підлітки опублікували в мережі. До посту прикріплено фото, на якому один з хлопців став навкарачки позаду скульптури, яка символізує душі загиблих Героїв.

Користувачів мережі розгнівав вчинок підлітків. "Тільки зауважив четвертого. Може і не нормально, от тільки влаштовувати суд Лінча і відразу таврувати молодь за тупий жарт не варто", - пишуть вони.

"98 відміток "подобається" - ми маємо те, на що заслуговуємо", - зазначили в мережі. "Напевно, потрібно поламати ноги", - вважають користувачі.

Його кров на руках Росії: У Радбезі ООН показали фото юнака, убитого в бою біля Золотого

середа, 19 лютий 2020, 8:14

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця на засіданні Ради безпеки ООН продемонстрував фото 22-річного бійця ЗСУ Максима Хитайлова, який загинув 18 лютого в результаті ворожої атаки на Донбасі, передають Патріоти України. . "Росія на...

Кермо ставили ззаду автомобіля: У мережі з'явилися фото унікального УАЗика радянських часів

середа, 19 лютий 2020, 7:30

Чому кермо було розташований в задній частині автомобіля? Про це розповіли цілу історію. Нещодавно в мережі спливло архівне фото радянського автомобіля УАЗ, у якого кермо було розташоване позаду. Але, нічого незвичайного в цьому немає. Подібні автомобі...