В мережі висміяли чудеса "ребрендингу" торгових марок "ЛДНР" (інфографіка)

Віджаті торгові мережі і супермаркети отримали в "республіках" нові назви.

 "Фокстрот" у Донецьку став "Фоксом". Фото: novosti.dn.ua.

Користувачі соціальних мереж посміялися над "ребрендингом" відомих торгових марок на окупованих Росією територіях Донбасу. Порівняльна ілюстрація з'явилася в Twitter-акаунті "Рогозін на орбіті", повідомляють Патріоти України.

"Корінні відмінності ОРДО від світу хунти", - йдеться в коментарі до посту.

Так, колишній заклад швидкого харчування McDonald's в Донецьку називається "ДонМак", екс-магазини мережі АТБ тепер носять назву "Республіканський супермаркет" (в ЛНР захоплені супермаркети АТБ називаються "Народними" - Прим. ред.), супермаркет Varus перетворили в Parus, а "Фокстрот" - в "Фокс".

Також на базі захопленого обладнання українського телекомунікаційного оператора в "ЛДНР" створений оператор мобільного зв'язку "Фенікс".


Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...