А "ЛНР" проти: У Плотницького не хочуть в "Малоросію"

"Доцільність створення нової держави викликає "великі сумніви", - заявили в самопроголошеній республіці.

В "ЛНР" відхрестилися від проекту "Малоросія". Фото: fakty.ictv.ua.

Так звана влада самопроголошеної "ЛНР" не брала участі в засіданні, що відбулося в Донецьку і на якому було оголошено про створення нової держави під назвою "Малоросія". Про це заявив голова так званої "народної ради" "ЛНР" Володимир Дегтяренко, повідомляють Патріоти України з посиланням на РБК.

"Луганська Народна Республіка не направляла своїх офіційних делегатів до Донецька для участі в засіданні представників регіонів України. Більш того, ми навіть не були поінформовані про намір провести цей захід, з нами це питання не узгоджувалося", - сказав Дегтяренко.

Він пояснив, що так звана "влада" окупованих територій Луганської області готова обговорити питання про "Малоросію" в разі надходження пропозицій, але зазначив, що доцільність створення нової держави викликає "великі сумніви".

"Подібні рішення можна приймати тільки з урахуванням думки самого народу. Крім того, на сьогоднішній день ми дотримуємося Мінських угод, альтернативи яким немає", - заявив голова "парламенту" "ЛНР".

Нагадаємо, сьогодні глава самопроголошеної "ДНР" Олександр Захарченко оголосив про створення нової федеративної держави під назвою Малоросія, до складу якої, за його словами, увійдуть всі області нинішньої України.

"Нова держава буде називатися Малоросія, так як сама назва Україна дискредитувала себе", - заявив Захарченко.

Столицею Малоросії, за його словами, обрано Донецьк, в той час як Київ стане її історико-культурним центром.

Терористи "ДНР" повідомили подробиці своєї ініціативи зі створення "Держави Малоросія" на окупованих територіях Луганської та Донецької областей.

"Ініціативу" терористів прокоментували і в нелегітимній Держдумі.

З цього приводу висловився і президент України Петро Порошенко.

Не хочуть помирати в Україні: З білоруського полігону втекли озброєну російські військові

четвер, 1 грудень 2022, 11:44

Кілька російських військових втекли з білоруського полігону під Барановичами, прихопивши із собою щонайменше один автомат Калашнікова. Першими про це повідомив Telegram-канал "Посмотри, брехня?", а вранці 1 грудня інформацію підтвердив канал "МотолькоП...

Маячня сивого мерина чим далі, тим цікавіше: Лаврову заявив, що ОБСЄ коригувала удари 'ЗСУ по Луганську і Донецьку

четвер, 1 грудень 2022, 11:35

Міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що нібито представники ОБСЄ брали участь у коригуванні вогню по окупованих Луганську і Донецьку. . Джерело: Лавров на пресконференції 1 грудня . Пряма мова Лаврова: "Розкрилися факти участі ОБСЄ в кориг...