
Вуличний художник Okuda з Іспанії разом з командою проекту Art United Us приступив до роботи по розфарбовування складу поїзда київського метрополітену. Про це в Facebook повідомив координатор проекту Гео Лерос, повідомляють Патріоти України.
Нагадаємо, перший барвистий поїзд з'явився в столичній підземці 17 травня і створив його іспанський художник Кенор Мартінез. Барвисті вагони можна побачити на Святошинсько-Броварській лінії ( "червоній гілці"). Представники проекту Art United Us пообіцяли, що до кінці 2016 року в столичній підземці з'явиться п'ять різнокольорових поїздів.
В Іспанії археологи виявили римське святилище, вирізьблене в стіні карʼєру наприкінці II століття нашої ери. Його присвятили Міневрі – богині мудрості, війни та ремесел, передають Патріоти України. Ширина споруди сягає 70 сантиметрів, а висота – пів ме...
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...