
Вуличний художник Okuda з Іспанії разом з командою проекту Art United Us приступив до роботи по розфарбовування складу поїзда київського метрополітену. Про це в Facebook повідомив координатор проекту Гео Лерос, повідомляють Патріоти України.
Нагадаємо, перший барвистий поїзд з'явився в столичній підземці 17 травня і створив його іспанський художник Кенор Мартінез. Барвисті вагони можна побачити на Святошинсько-Броварській лінії ( "червоній гілці"). Представники проекту Art United Us пообіцяли, що до кінці 2016 року в столичній підземці з'явиться п'ять різнокольорових поїздів.
Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...
У центрі Чумацького Шляху було виявлено три групи дивних зірок, які знаходяться поблизу центральної чорної діри Стрілець A*. Усі ці зірки відрізняються одна від одної, рухаються по-різному, але мають схожий вік. Астрономи дійшли висновку, що поведінку ...