В очікуванні атаки: На Луганський напрямок окупанти завозять "кадирівців" (відео)

Військові очікують чергового загострення між "хлібним" і шкільним "перемир'ям.

Поблизу Кримського. Фото: ТСН.

У районі Кримського помічалося загострення ситуації, яка пов'язана з ротацією бойовиків, повідомляють Патріоти України.

"Голосно включали молебень, тобто, я так розумію, що в складі у них там були мусульмани, припускаємо, що кадирівці, тому що дуже голосно все це було, і досить показово проходили їх намази (канонічна молитва, - ред.). Відразу після намазу активно починали обстрілювати", - зазначив військовослужбовець Андрій.

Військові очікують чергового загострення між "хлібним" і шкільним "перемир'ям, тому зміцнюють свої позиції в Донбасі. Днями ЗСУ відбили атаку бойовиків, які хотіли їх витіснити з позицій в районі Кримського.

У прес-центрі штабу операції об'єднаних сил сьогодні не стали коментувати інформацію про перекидання кадирівців. "Немає таких даних. Загострення в Кримському було позавчора, коли вони зробили вилазку і загинули двоє військових", - зазначили в прес-центрі.

За даними ООС, ситуація абсолютно контрольована, загострення помічено сьогодні на Горлівському і Світлодарському напрямку.

"Може всім в такі футболки одягнутися?": В мережі вказали на цікавий момент в затриманні підозрюваного у вбивстві Шеремета

четвер, 12 грудень 2019, 21:53

Чи могла б людина, яка напередодні підступно вбила абсолютно ні в чому не винну жертву, спокійно давати концерт? У мережі звернули увагу на цікаву деталь у поведінці підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненко. Виявилося, що 21 ...

"Поліція вважає, що будуть "відбивати": Під будинком Антоненка, заарештованого у справі Шеремета, почалися сутички (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 21:28

Через 3 роки після вбивства журналіста Павла Шеремета слідство раптово назвало 5 підозрюваних у скоєнні цього злочину. Арешт Антоненка у резонансній справі Шеремета викликав бурхливу реакцію української громадськості. Кілька десятків людей вирушили до ...